Берое (Стара Загора)Ботев (Пловдив)Верея (Стара Загора)Витоша (Бистрица)Дунав (Русе)Етър (Велико Търново)Левски (София)Локомотив (Пловдив)Лудогорец (Разград)Пирин (Благоевград)Септември (София)Славия (София)ЦСКА (София)Черно море (Варна) Локомотив (София)Марек (Дупница)Черноморец (Бургас)Спартак (Варна)

Акрапович: Не съм доволен от резултата, но е по-добре от 0:2

Не съм доволен от резултата, но е по-добре от 0:2, обяви треньорът на Локомотив (Пловдив) Бруно Акрапович след днешното гостуване на Черно море. “Смърфовете” загубиха с 1:2. Реваншът е в събота на "Лаута".

“Накрая бяхме по-добри от противника. Както казах, шансовете и на двата отбора са 50:50. Имахме два дни по-малко за почивка от отбора на Черно море. Не е лесно да се възстановиш за такова време, но тактиката ни беше да неутрализираме противника през първото полувреме. Влезе
много красив гол. Противникът беше по-силен и се опитахме да вдигнем оборотите. Умарбаев беше много изморен, както и Аралица, но след това влязоха в игра. Вместо да вкараме втори гол, получихме червен картон", обясни той.

"Според мен имаше дузпа за нашия отбор, а не червен картон. Езе влезе без подготовка в нашия отбор и все още свиква със стила ни. Той трябва да слуша. Има различен усет и днес направи фатална грешка, но това е футболът. Днес бях резервирал стая за Димо Бакалов в хотела ни. Той даде много за нашия отбор. Голът днес беше много важен и се радвам за момчетата. Ако вкараме един гол, мисля, че ще играем срещу Левски", коментира Акрапович.