Facebook

Моля, споделете страничката ни :)




Tweet
Берое (Стара Загора)Ботев (Пловдив)Верея (Стара Загора)Витоша (Бистрица)Дунав (Русе)Етър (Велико Търново)Левски (София)Локомотив (Пловдив)Лудогорец (Разград)Пирин (Благоевград)Септември (София)Славия (София)ЦСКА (София)Черно море (Варна) Локомотив (София)Марек (Дупница)Черноморец (Бургас)Спартак (Варна)

Ботев - ЦСКА в ръцете на "железен" съдия

Ботев - ЦСКА в ръцете на

Novsport

Валентин Железов ще свири дербито Ботев (Пд) – ЦСКА от третия кръг на Първа лига. Срещата е от 18:45 в неделя на базата в Коматево.

Ето всички съдийски наряди за третия кръг в елита:

28 Юли 2017 г. Петък 18:15 ч.
ПФК Черно море - ФК Дунав 2010
ГС: Ангел Любенов Ангелов АС1: Иво Николаев Колев АС2: Мартин Емилов Венев
4-ТИ: Йордан Петров Петров ДАС1: Станислав Георгиев Тодоров ДАС2: Петър Кирилов Костадинов
СН: Йордан Веселинов Гулев

28 Юли 2017 г. Петък 21:00 ч.
Септември София - ПФК Славия АД
ГС: Георги Димитров Давидов АС1: Георги Йорданов Дойнов АС2: Даниел Милков Ников
4-ТИ: Мартин Руменов Ангелов ДАС1: Никола Антонов Попов ДАС2: Румен Красимиров Христов
СН: Костадин Георгиев Стоичков

29 Юли 2017 г. Събота 18:45 ч.
ПФК Берое ЕАД - ОФК Пирин ЕООД
ГС: Станислав Тошев Ставров АС1: Мартин Веселинов Маргаритов АС2: Илиян Петров Капарашев
4-ТИ: Пламен Хинков Хинков ДАС1: Владимир Вълков Вълков ДАС2: Неделчо Танчев Гаджалов
СН: Константин Делов Писков

29 Юли 2017 г. Събота 21:00 ч.
ПФК Лудогорец 1945 АД - ПФК Локомотив Пловдив 1926 АД
ГС: Волен Валентинов Чинков АС1: Георги Пламенов Тодоров АС2: Георги Петров Георгиев
4-ТИ: Димо Дамянов Вълчев ДАС1: Драгомир Димитров Драганов ДАС2: Георги Милков Гинчев
СН: Ичко Лозев Лозев



30 Юли 2017 г. Неделя 18:45 ч.
ПФК Ботев АД - ПФК ЦСКА–София
ГС: Валентин Станчев Железов АС1: Станимир Илков Илков АС2: Николай Тодоров Христов
4-ТИ: Велислав Христов Миленков ДАС1: Стефан Апостолов Апостолов ДАС2: Вангел Борисов Вангелов
СН: Веселин Богданов Йорданов

30 Юли 2017 г. Неделя 21:00 ч.
ПФК Левски АД - Витоша
ГС: Николай Йорданов Колев АС1: Дениз Пиринов Соколов АС2: Николай Георгиев Георгиев
4-ТИ: Георги Людмилов Калудов ДАС1: Георги Николов Кабаков ДАС2: Ангел Детелинов Баялцалиев
СН: Евгени Тодоров Геров

31 Юли 2017 г. Понеделник 20:30 ч.
Етър - ФК Верея
ГС: Георги Кънчев Димитров АС1: Младен Маринчев Маринов АС2: Красимир Владимиров Миланов
4-ТИ: Димитър Русенов Русев ДАС1: Йото Валентинов Гарабедов ДАС2: Петър Григоров Григоров
СН: Кирил Манолов Лозанов

Novsport


Покажи новините за отбор

ЦСКА
Левски
Славия
Черно море
Локомотив
Ботев
Дунав
Берое
Септември
Етър
Пирин
Лудогорец
Верея
Витоша