Берое (Стара Загора)Ботев (Пловдив)Ботев (Враца)Верея (Стара Загора)Витоша (Бистрица)Дунав (Русе)Етър (Велико Търново)Левски (София)Локомотив (Пловдив)Лудогорец (Разград)Септември (София)Славия (София)ЦСКА (София)Черно море (Варна) Локомотив (София)Марек (Дупница)Черноморец (Бургас)Спартак (Варна)

Верея загуби от Хайдук

Верея допусна първата си загуба в контролните срещи по време на подготвителния си лагер в Марибор, Словения.

Старозагорският тим падна с 0:3 от Хайдук ( Сплит, Хърватия) , а на почивката хърватите водеха с 1:0 след попадение в 20-та минута от пряк свободен удар.

След почивката треньорът на Верея Иван Колев направи доста промени в състава. Хайдук успя да отбележи още два гола в рамките на 5 минути (50 и 55 минута).

Съставът на Верея: Георгиев, Илиев, Корупис, Йоргесен, Иванов, Тевия, Мечев, Киофу, Станчев, Огнянов (Цинцарски, Родрич, Ахмед, Алекс, Маламов, Г. Йорданов, Троаре, Лапцев)