Берое (Стара Загора)Ботев (Пловдив)Верея (Стара Загора)Витоша (Бистрица)Дунав (Русе)Етър (Велико Търново)Левски (София)Локомотив (Пловдив)Лудогорец (Разград)Пирин (Благоевград)Септември (София)Славия (София)ЦСКА (София)Черно море (Варна) Локомотив (София)Марек (Дупница)Черноморец (Бургас)Спартак (Варна)

Верея и Славия си поделиха по точка (СНИМКИ)

Верея и Славия направиха 1:1 на "Трейс Арена" в среща от 11-ия кръг на Първа лига.

Двубоят започна по прекрасен начин за гостите, които излязоха напред в резултата още в 17-ата минута. Шикозе Мба получи топката по дясното крило и пусна пас към Ивайло Димитров, който на празна врата на сбърка.

Голът подейства мотивиращо за домакините, които в следващите минути започнаха да поглеждат по-смело към вратата на столичани. Така се стигна до 38-ата минута, когато старозагорци изравниха. Георги Андонов изведе с хитър пас Фенуш зад отбраната на Славия и нападателят реализира, останал сам срещу Стергиакис.

През второто полувреме играч на "белите" изби топката от голлинията, а домакините поискаха попадение. Такова не бе зачетено, а заради бурните си протести треньорът на Верея Илиан Илиев бе изгонен.