Берое (Стара Загора)Ботев (Пловдив)Ботев (Враца)Верея (Стара Загора)Витоша (Бистрица)Дунав (Русе)Етър (Велико Търново)Левски (София)Локомотив (Пловдив)Лудогорец (Разград)Септември (София)Славия (София)ЦСКА (София)Черно море (Варна) Локомотив (София)Марек (Дупница)Черноморец (Бургас)Спартак (Варна)

Верея оцеля срещу Спартак (Варна) (СНИМКИ)

Отборът на Верея отстрани тима на Спартак (Варна) от турнира за Купата на България след драма с дузпи.

Двата тима завършиха наравно 1:1 в редовното време, но старозагорци се наложиха над своя опонент с 4:5 при изпълнението на 11-метровите наказателни удари и с общ резултат 5:6 продължават в 1/8-финалите на турнира.

Голът за тима от Стара Загора падна в 72-ата минута, а домакините изравниха 10 минути по-късно.

СПАРТАК (ВАРНА) - ВЕРЕЯ 5:6 след дузпи