Берое (Стара Загора)Ботев (Пловдив)Ботев (Враца)Верея (Стара Загора)Витоша (Бистрица)Дунав (Русе)Етър (Велико Търново)Левски (София)Локомотив (Пловдив)Лудогорец (Разград)Септември (София)Славия (София)ЦСКА (София)Черно море (Варна) Локомотив (София)Марек (Дупница)Черноморец (Бургас)Спартак (Варна)

Витоша Бистрица спечели Балчик Къп

Отборът на Витоша (Бистрица) спечели зимния футболен турнир "Балчик Къп" 2018. В последния си двубой от надпреварата край морето бистричани победиха с 3:1 Ботев (Враца) с попадения на Григор Долапчиев и Даниел Пеев (2). В предишните си три мача Витоша надигра Черноморец (Балчик) и Добруджа с по 2:0, а дубъла на Лудогорец - с 3:2. Днес в 8-ата минута Долапчиев откри, след като получи пас между двама защитници. Излезе сам срещу вратаря Любенов и вкара. В 16-ата минута Петър Альошев изравни с глава, засичайки центриране на Петър Атанасов от корнер. В 33-ата и в 38-ата минута Даниел Пеев вкара два гола за крайното 3:1. Първо се разписа сам срещу вратаря, а след това директно от фаул прати топката под гредата.