Берое (Стара Загора)Ботев (Пловдив)Ботев (Враца)Верея (Стара Загора)Витоша (Бистрица)Дунав (Русе)Етър (Велико Търново)Левски (София)Локомотив (Пловдив)Лудогорец (Разград)Септември (София)Славия (София)ЦСКА (София)Черно море (Варна) Локомотив (София)Марек (Дупница)Черноморец (Бургас)Спартак (Варна)

Вихрен удари юношите на Септември

Мъжкият отбор на Вихрен победи младежкия тим на Септември София с 3:1 в контролна среща, играна на стадиона в село Лебница.

Първият гол в срещата падна в 25-та минута след изпълнение от ъглов удар от Венци Стоянов за 1:0. В 40-та минута ганайският нападател Байду се възползва от грешка в защитата на домакините и изравни за 1:1.

След почивката отборът на Вихрен доминираше изцяло в играта и с две нови попадения на Петър Дънгов в 61-ва и Стоил Николов в 80-та минута направи победата класическа.

До момента футболистите на санданския тим в контролните мачове от зимната подготовка постигнаха две победи - срещу македонския Брегалница Щип и U-19 на Септември София, две равенства-срещу Септември София и Оборище Панагюрище и загуба от гранда ЦСКА.