Берое (Стара Загора)Ботев (Пловдив)Верея (Стара Загора)Витоша (Бистрица)Дунав (Русе)Етър (Велико Търново)Левски (София)Локомотив (Пловдив)Лудогорец (Разград)Пирин (Благоевград)Септември (София)Славия (София)ЦСКА (София)Черно море (Варна) Локомотив (София)Марек (Дупница)Черноморец (Бургас)Спартак (Варна)

Гонзо: Дойдохме за победа, но се задоволяваме с равен

Черно море за първи път през сезона загуби точки. "Моряците" завършиха 1:1 при гостуването си на Пирин (Бл).

"Имайки предвид, че и двата отбора се бориха през цялото време да победят, резултатът е закономерен. Но ние трябва да съжаляваме, че не победихме, защото имахме две чисти ситуации сами срещу вратаря. Знаехме, че се играе трудно в Благоевград, така че точката не е лош резутлат. Дойдохме за победа и я търсихме през цялото време, но в крайна сметка се задоволяваме с равен.

Първото полувреме контролирахме топката. Хората в последните 30 метра играеха на скорост. След напускането на Божилов се прибрахме по-назад и станахме отборът, който приема играта в собствената половина. И е нормално при тези центрирания да се получи един гол. Не мога да виня никого за попадението. Божилов има от 2 седмици проблеми с глезена, който сега се влоши и го сменихме на полувремето. За другия мач сигурно ще се оправи. Той е важен играч за нас.

След излизането на Божилов, целият отбор се върна назад. Пирин пък, след като губеше в резултата, започна да атакуват с повече хора и станахме наковалня. Имахме ситуация на Зехиров, която не можа да завърши, иначе резултатът щеше да е друг.

Очкавах да победим. Доволен съм от всички футболисти в нашия отбор. Пирин е тежък отбор за игра. Доста отбори ще губят точки. ДОйдохме за победа, в крайна сметка се задоволяваме с равен. Драми не можем да правим. Имаме 10 точки. Напълно нормално да сме доволни от развитието на първенството до този момент", коментира след края на мача Георги Иванов.