Берое (Стара Загора)Ботев (Пловдив)Ботев (Враца)Верея (Стара Загора)Витоша (Бистрица)Дунав (Русе)Етър (Велико Търново)Левски (София)Локомотив (Пловдив)Лудогорец (Разград)Септември (София)Славия (София)ЦСКА (София)Черно море (Варна) Локомотив (София)Марек (Дупница)Черноморец (Бургас)Спартак (Варна)

Два от големите фаворити продължават похода си за Купата

Вчера се изиграха три срещи от осминафиналите за Купата на България, като напред в турнира си осигуриха участите отборите на ЦСКА,Локомотив Пловдив и Струмска слава.

Струмска слава стана първият четвъртфиналист в надпреварата, след като се наложи с 3:1 над Черноморец Балчик, като мачът започна в 14:00 часа.

В 17:30 Дунав бе домакин на Локо Пловдив. "Драконите" получиха два гола в рамките на четири минути (64` и 68`), като силите им стигнаха само до намаляване на изоставането в добавеното време. Така пловдивските "железничари" продължиха ве следващия кръг.

В третия двубой ЦСКАне срещна сериозна съпротива от Витоша и затвори мача на "Българска армия" при 3:1 в своя полза.

Днес похода си към Купата продължават два от големите фаворити. Левски има изключително тежко гостуване на Черно море на "Тича". Двубоят е от 16:00 часа.
Лидерът в Първа лига Лудогорец приема настоящия носител на трофея Славия от 19:00 часа в Разград.
От 14:00 часа на стадиона в столичния квартал "Надежда" Локомотив приема намиращия се в сериозна криза отбор на Септември. Етър е домакин на Верея от 18:00 часа.

1:2 Александров (91)

ЦСКА – Витоша 3:1 (НА ЖИВО В NOVSPORT.COM)
1:0 Пинто (15`)
2:0 Соу (74`)
3:0 Соу (76`)
3:1 Милчев (90+2`)

СРЯДА:

14:00 Локомотив София – Септември

16:00 Черно море – Левски (НА ЖИВО В NOVSPORT.COM)

18:00 Етър – Верея

19:00 Лудогорец – Славия (НА ЖИВО В NOVSPORT.COM)

ЧЕТВЪРТЪК:

19:00 Берое – Ботев Пловдив (НА ЖИВО В NOVSPORT.COM)

КОЙ ЩЕ ТРИУМФИРА В ТУРНИРА ЗА КУПАТА НА БЪЛГАРИЯ – ГЛАСУВАЙТЕ В НАШАТА АНКЕТА ТУК!