Берое (Стара Загора)Ботев (Пловдив)Верея (Стара Загора)Витоша (Бистрица)Дунав (Русе)Етър (Велико Търново)Левски (София)Локомотив (Пловдив)Лудогорец (Разград)Пирин (Благоевград)Септември (София)Славия (София)ЦСКА (София)Черно море (Варна) Локомотив (София)Марек (Дупница)Черноморец (Бургас)Спартак (Варна)

Долапчиев със счупен крак, ляга под ножа

Голмайсторът на Витоша (Бистрица) този сезон - Григор Долапчиев е с фрактура на крака.

Нападателят пострада в самото начало на двубоя с Дунав (Русе) вчера, като още в седмата минута бе заменен принудително от Георги Амзин.

Юношата на ЦСКА ще бъде опериран, като все още не е ясно колко време ще бъде извън сметките на старши треньора Костадин Ангелов.

Долапчиев започна изключително силно престоя си в редиците на бистричани, като в първите шест кръга реализира четири гола.

Григор донесе историческата първа точка за Витоша при домакинството на Етър (1:1) във втория кръг, наказа два пъти шампиона Лудогорец при загубата с 2:4 в четвъртия и се разписа веднъж на “Армията” за 1:6 от ЦСКА в шестия.