Берое (Стара Загора)Ботев (Пловдив)Ботев (Враца)Верея (Стара Загора)Витоша (Бистрица)Дунав (Русе)Етър (Велико Търново)Левски (София)Локомотив (Пловдив)Лудогорец (Разград)Септември (София)Славия (София)ЦСКА (София)Черно море (Варна) Локомотив (София)Марек (Дупница)Черноморец (Бургас)Спартак (Варна)

Дунав падна и от Кайсар

Дунав Русе загуби с 0:1 от Кайсар в контролна среща, играна на спортния комплекс "Кая". Единственото попадение за тима на Стойчо Младенов отбеляза Токхтар в 35-та минута, след като се разписа след изпълнение на корнер.
Момчетата на Малин Орачев започнаха силно срещата,, като в 13-та минута Юлиян Ненов създаде опасно положение след самостоятелен рейт отляво, но топката мина встрани от вратата.

В 35-та минута Кайсар стигна до гол, след като в накзателното поле Токхтар матира с глава вратаря Станислав Антонов. Малко преди края на първата частКрасимир Станоев опита да се разпише с удар от дистанция, но стражът на Кайсар се намеси.

През второто полувреме двата тима не успяха да създадат нищо по-сериозно пред вратите си. Това е втора контрола, в която Дунав не може да вкара.В първата среща русенци отстъпиха с 0:1 на Санкт Пьолтен.