Facebook

Моля, споделете страничката ни :)




Tweet
Арда (Кърджали)Берое (Стара Загора)Ботев (Пловдив)Ботев (Враца)Витоша (Бистрица)Дунав (Русе)Етър (Велико Търново)Левски (София)Локомотив (Пловдив)Лудогорец (Разград)Славия (София)Царско Село (София)ЦСКА (София)Черно море (Варна) Локомотив (София)Марек (Дупница)Черноморец (Бургас)Спартак (Варна)

ЕКСКЛУЗИВНО: Вижте кога ще се играят най-големите дербита в Efbet лига

ЕКСКЛУЗИВНО: Вижте кога ще се играят най-големите дербита в Efbet лига

Novsport

Спортно-техническата комисия към БФСприе програмата от 5-и до 8-и кръг в efbet Лигата, а също така следващите четири кръга във Втора лига.

Дербито Лудогорец - ЦСКА е на 11 август, неделя, от 20:30 часа. Двубоят е от V кръг на шампионата.

Осмият кръг ще е изпълнен с емоции, след като на 31 август е пловдивското дерби Локомотив Пд - Ботев Пд, а на 1 септември е вечното дерби ЦСКА - Левски.

Ето и цялата програма за следващите четири кръга в елита:

БЪЛГАРСКИ ФУТБОЛЕН СЪЮЗ
Спортно – техническа комисия
Решение - 02.08.2019 г

Приема предложената програма от 5-ти до 8-ми кръг на Първа лига, както следва:
V кръг




09.08 /петък/


Ботев Вр


-


Черно море


18.00


Нова спорт







Славия


-


Етър ВТ


20.30


Диема спорт




10.08 /събота/


Ботев Пд


-


Царско село


18.00


Диема спорт







Левски


-


Берое


20.30


Диема спорт




11.08 /неделя/


Арда Кж


-


Локомотив Пд


17.45


Диема спорт







Лудогорец


-


ЦСКА –София


20.30


Диема спорт




12.08/понеделник/


Дунав


-


Витоша


18.00


Диема спорт







VI кръг




16.08 /петък/


Славия


-


Ботев Вр


18.00


Нова спорт







Етър ВТ


-


Царско село


20.30


Диема спорт




17.08 /събота/


Берое


-


Ботев Пд


18.00


Диема спорт







Витоша


-


Левски


20.30


Диема спорт




18.08 /неделя/


ЦСКА –София


-


Арда Кж


18.00


Диема спорт







Черно море


-


Лудогорец


20.30


Диема спорт




19.08/понеделник/


Локомотив Пд


-


Дунав


20.30


Диема спорт





VII кръг




23.08 /петък/


Царско село


-


Берое


18.00


Нова спорт







Арда Кж


-


Черно море


20.30


Диема спорт




24.08 /събота/


Ботев Пд


-


Витоша


18.00


Диема спорт







Левски


-


Локомотив Пд


20.30


Диема спорт




25.08 /неделя/


Дунав


-


ЦСКА –София


18.00


Диема спорт







Лудогорец


-


Славия


20.30


Диема спорт




26.08/понеделник/


Ботев Вр


-


Етър ВТ


20.30


Диема спорт





VIII кръг




30.08 /петък/


Черно море


-


Дунав


18.00


Диема спорт







Славия


-


Арда Кж


20.30


Диема спорт




31.08 /събота/


Локомотив Пд


-


Ботев Пд


18.00


Диема спорт







Етър ВТ


-


Берое


20.30


Нова спорт




01.09 /неделя/


Витоша


-


Царско село


15.00


Диема спорт







ЦСКА –София


-


Левски


17.45


Диема спорт







Ботев Вр


-


Лудогорец


20.30


Диема спорт






Приема предложената програма от 4-ти до 7-ми кръг на Втора лига, както следва:


IV кръг




10.08 /събота/


Спартака Пл


-


Ботев Гълъбово


18.00










Поморие


-


Хебър Пз


18.00










Струмска слава


-


Кариана


18.00










Септември Сф


-


Литекс


18.00










Локомотив ГО


-


Нефтохимик 1962


19.30










Пирин Бл


-


Локомотив Сф


20.00







12.08/понеделник/


Спартак Вн


-


Лудогорец ІІ


18.00










Монтана


-


ЦСКА 1948


20.30


Диема спорт







Черноморец Бч


-


Почива










V кръг




16.08/петък/


Ботев Гълъбово


-


Спартак Вн


20.00







17.08 /събота/


Хебър Пз


-


Локомотив ГО


18.00










Локомотив Сф


-


Спартака Пл


18.00










Черноморец Бч


-


Септември Сф


19.00







18.08 /неделя/


Нефтохимик 1962


-


Струмска слава


19.30







19.08/понеделник/


Литекс


-


Пирин Бл


18.00


Диема спорт







Лудогорец ІІ


-


Монтана


19.30










ЦСКА 1948


-


Поморие


20.00










Кариана


-


Почива











VI кръг




24.08 /събота/


Спартак Вн


-


Локомотив Сф


18.00










Поморие


-


Лудогорец ІІ


18.00










Струмска слава


-


Хебър Пз


18.00










Септември Сф


-


Кариана


18.00










Монтана


-


Ботев Гълъбово


20.00







25.08 /неделя/


Литекс


-


Черноморец Бч


19.30










Пирин Бл


-


Спартака Пл


20.00







26.08/понеделник/


Локомотив ГО


-


ЦСКА 1948


18.00


Диема спорт







Нефтохимик 1962


-


Почива











VII кръг




30.08./петък/


Лудогорец ІІ


-


Локомотив ГО


19.30










ЦСКА 1948


-


Струмска слава


20.00







31.08 /събота/


Кариана


-


Литекс


18.00










Локомотив Сф


-


Монтана


18.00










Спартака Пл


-


Спартак Вн


18.00










Черноморец Бч


-


Пирин Бл


19.00










Ботев Гълъбово


-


Поморие


20.00







02.09/понеделник/


Нефтохимик 1962


-


Септември Сф


20.00


Диема спорт







Хебър Пз


-


Почива




Novsport


Покажи новините за отбор

ЦСКА
Левски
Славия
Черно море
Локомотив
Ботев
Дунав
Берое
Ботев
Етър
Лудогорец
Витоша
Арда
Царско Село