Берое (Стара Загора)Ботев (Пловдив)Верея (Стара Загора)Витоша (Бистрица)Дунав (Русе)Етър (Велико Търново)Левски (София)Локомотив (Пловдив)Лудогорец (Разград)Пирин (Благоевград)Септември (София)Славия (София)ЦСКА (София)Черно море (Варна) Локомотив (София)Марек (Дупница)Черноморец (Бургас)Спартак (Варна)

Етър загуби драматично от Лех (Познан)

Етър пропусна да победи отбор номер две в полското първенство Лех (Познан) в първата си контрола в Анталия.

"Виолетовите" водеха с 3:1 до почивката, но допуснаха изравняване на резултата, а впоследствие и пълен обрат до 3:4.

Иван Стоянов в 27-ата минута бе изведен пред вратата и с десния крак прати топката в ъгъла на вратата - 1:0. Само след три минути последва лековата дузпа за Лех и Дарко Йевтич стреля в десния ъгъл за 1:1.

Страхотен гол отбеляза черногорецът Велко Батрович в 38-ата минута, когато с прехвърлящ удар изведе "болярите" отново напред - 2:1. Отново Батрович бе съборен в наказателното поле и последва дузпа и за Етър. Иван Стоянов със силен удар увеличи на 3:1 в 43-ата минута, при който резултат дойде и почивката.