Facebook

Моля, споделете страничката ни :)




Tweet
Берое (Стара Загора)Ботев (Пловдив)Ботев (Враца)Верея (Стара Загора)Витоша (Бистрица)Дунав (Русе)Етър (Велико Търново)Левски (София)Локомотив (Пловдив)Лудогорец (Разград)Септември (София)Славия (София)ЦСКА (София)Черно море (Варна) Локомотив (София)Марек (Дупница)Черноморец (Бургас)Спартак (Варна)

ЗА КУПАТА: ЦСКА гостува в Монтана, аматьори посрещат Левски

ЗА КУПАТА: ЦСКА гостува в Монтана, аматьори посрещат Левски

Novsport

Станаха ясни сблъсъците в 1/16-финалите на турнира за Купата на България!

В тази фаза на надпреварата се включват и професионалните тимове от Първа и Втора лига.

Освен тях, има и аматьорски тимове, които са спечелили съответно турнирите в Югозападния, Югоизточния и Северния регион на аматьорската надпревара в турнира.

Те ще станат ясни до десети септември, а един от тях, този от югоизток, ще се изправи срещу Левски!

Иначе ЦСКА гостува на Монтана в един от най-интересните сблъсъци.

Лудогорец ще пътува до Несебър, а носителят на трофея Славия ще се изправи срещу Пирин в Благоевград.

Мачовете ще се играят на 25, 26 и 27 септември.

Победителите ще се определят в един двубой, а до края на годината ще се проведат и 1/8-финалите, които са в периода 30 октомври - 01 ноември.

Novsport.comпроследи на живо жребия за1/16-ФИНАЛИСТИТЕ В ТУРНИРА*:

1. Ботев (Гълъбово) - Витоша (Бистрица)

2. Несебър - Лудогорец

3. Локомотив (Горна Оряховица) - Дунав (Русе)

4. Добруджа - Локомотив (София)

5. ОТБОР ОТ ЗОНА ЮГОЗАПАД - Берое (Стара Загора)

6. ЦСКА 1948 - Ботев (Пловдив)

7. Арда (Кърджали) - Черно море (Варна)

8. Черноморец (Балчик) - Ботев (Враца)

9. Кариана (Ерден) - Септември (София)



10. ОТБОР ОТ ЗОНА СЕВЕР - Верея

11. Поморие - Локомотив (Пловвдив)

12. Пирин (Благоевград) - Славия

13. Монтана - ЦСКА

14. Литекс - Етър
15. Струмска слава - Царско село

16. ОТБОР ОТ ЗОНА ЮГОИЗТОК - Левски

*Домакини са отборите, изписани първи.

Novsport


Покажи новините за отбор

ЦСКА
Левски
Славия
Черно море
Локомотив
Ботев
Дунав
Берое
Септември
Ботев
Етър
Лудогорец
Верея
Витоша