Facebook

Моля, споделете страничката ни :)




Tweet
Берое (Стара Загора)Ботев (Пловдив)Верея (Стара Загора)Дунав (Русе)Левски (София)Локомотив (Пловдив)Локомотив (ГО)Лудогорец (Разград)Монтана (Монтана)Нефтохимик (Бургас)Пирин (Благоевград)Славия (София)ЦСКА (София)Черно море (Варна) Локомотив (София)Марек (Дупница)Черноморец (Бургас)Спартак (Варна)

Ивайло Стоянов отива да свири Берое - Нефтохимик в четвъртък

Ивайло Стоянов отива да свири Берое - Нефтохимик в четвъртък

Novsport

Съдийската комисия към БФС оповести съдийските назначения за последния 32-и кръг на плейфоите във втората осмица на Първа професионална лига.

И в двете групи от по 4 отбора има интрига около двойките в плейофите за участие в Лига Европа, докато директните баражи за оцеляване вече са ясни – Нефтохимик срещу Монтана и Славия срещу Локо (ГО).

Ето съдийските наряди за 32-ия кръг през седмицата във втората осмица:

ГРУПА "А"

10 Май 2017 г. Сряда 19:00 ч.
Монтана - ФК Верея
ГС: Георги Кънчев Димитров АС: Павлин Цветанов Михайлов Илиян Петров Капарашев
4-ТИ: Александър Ангелов Атанасов ДАС: Никола Илиянов Атанасов Ивелин Венциславов Занев, СН: Радан Василев Мирянов

10 Май 2017 г. Сряда 19:00 ч.
ПФК Ботев АД - ПФК Славия АД
ГС: Георги Димитров Давидов АС: Георги Йорданов Дойнов Даниел Милков Ников
4-ТИ: Юлиян Тошков Тодоров ДАС: Станимир Лозанов Тренчев Иван Георгиев Пенчев, СН: Валери Николов Цветков

ГРУПА "Б"
11 Май 2017 г. Четвъртък 17:00 ч.
ФК Локомотив Горна Оряховица - ОФК Пирин ЕООД
ГС: Петър Стефанов Доровски АС: Драгомир Руменов Милев Пламен Хинков Хинков
4-ТИ: Мартин Руменов Ангелов ДАС: Румен Красимиров Христов Никола Павлов Петров, СН: Костадин Ангелов Гергинов



11 Май 2017 г. Четвъртък 19:30 ч.
ПФК Берое ЕАД - ПФК Нефтохимик 1962 АД
ГС: Ивайло Иванов Стоянов АС: Николай Георгиев Георгиев Румен Емилов Иванов
4-ТИ: Мирослав Максимов Иванов ДАС: Георги Юлиянов Иванов Валентин Георгиев Станчев, СН: Веселин Богданов Йорданов

Novsport


Покажи новините за отбор

ЦСКА
Левски
Славия
Черно море
Локомотив
Ботев
Дунав
Берое
Локомотив
Пирин
Монтана
Нефтохимик
Лудогорец
Верея