Facebook

Моля, споделете страничката ни :)




Tweet
Берое (Стара Загора)Ботев (Пловдив)Верея (Стара Загора)Витоша (Бистрица)Дунав (Русе)Етър (Велико Търново)Левски (София)Локомотив (Пловдив)Лудогорец (Разград)Пирин (Благоевград)Септември (София)Славия (София)ЦСКА (София)Черно море (Варна) Локомотив (София)Марек (Дупница)Черноморец (Бургас)Спартак (Варна)

Ивайло Стоянов отива да свири Берое - Нефтохимик в четвъртък

Ивайло Стоянов отива да свири Берое - Нефтохимик в четвъртък

Novsport

Съдийската комисия към БФС оповести съдийските назначения за последния 32-и кръг на плейфоите във втората осмица на Първа професионална лига.

И в двете групи от по 4 отбора има интрига около двойките в плейофите за участие в Лига Европа, докато директните баражи за оцеляване вече са ясни – Нефтохимик срещу Монтана и Славия срещу Локо (ГО).

Ето съдийските наряди за 32-ия кръг през седмицата във втората осмица:

ГРУПА "А"

10 Май 2017 г. Сряда 19:00 ч.
Монтана - ФК Верея
ГС: Георги Кънчев Димитров АС: Павлин Цветанов Михайлов Илиян Петров Капарашев
4-ТИ: Александър Ангелов Атанасов ДАС: Никола Илиянов Атанасов Ивелин Венциславов Занев, СН: Радан Василев Мирянов

10 Май 2017 г. Сряда 19:00 ч.
ПФК Ботев АД - ПФК Славия АД
ГС: Георги Димитров Давидов АС: Георги Йорданов Дойнов Даниел Милков Ников
4-ТИ: Юлиян Тошков Тодоров ДАС: Станимир Лозанов Тренчев Иван Георгиев Пенчев, СН: Валери Николов Цветков

ГРУПА "Б"
11 Май 2017 г. Четвъртък 17:00 ч.
ФК Локомотив Горна Оряховица - ОФК Пирин ЕООД
ГС: Петър Стефанов Доровски АС: Драгомир Руменов Милев Пламен Хинков Хинков
4-ТИ: Мартин Руменов Ангелов ДАС: Румен Красимиров Христов Никола Павлов Петров, СН: Костадин Ангелов Гергинов

Препоръчваме да се регистрирате в BET365



11 Май 2017 г. Четвъртък 19:30 ч.
ПФК Берое ЕАД - ПФК Нефтохимик 1962 АД
ГС: Ивайло Иванов Стоянов АС: Николай Георгиев Георгиев Румен Емилов Иванов
4-ТИ: Мирослав Максимов Иванов ДАС: Георги Юлиянов Иванов Валентин Георгиев Станчев, СН: Веселин Богданов Йорданов

Novsport


Покажи новините за отбор

ЦСКА
Левски
Славия
Черно море
Локомотив
Ботев
Дунав
Берое
Септември
Етър
Пирин
Лудогорец
Верея
Витоша