Facebook

Моля, споделете страничката ни :)




Tweet
Берое (Стара Загора)Ботев (Пловдив)Ботев (Враца)Верея (Стара Загора)Витоша (Бистрица)Дунав (Русе)Етър (Велико Търново)Левски (София)Локомотив (Пловдив)Лудогорец (Разград)Септември (София)Славия (София)ЦСКА (София)Черно море (Варна) Локомотив (София)Марек (Дупница)Черноморец (Бургас)Спартак (Варна)

ИЗВЪНРЕДНО: Вижте съдията за Левски – Лудогорец

ИЗВЪНРЕДНО: Вижте съдията за Левски – Лудогорец

Novsport

Ивайло Стоянов ще бъде арбитър на мача между Левски и Лудогорец в неделя, който ще стартира на Националния стадион в 19:00 часа.

Това става ясно от съобщение на Съдийската комисия към Българския футболен съюз.

Помощници на перничанина ще са Георги Тодоров и Мирослав Иванов, а четвърти рефер ще бъде Николай Колев.

Срещата между ЦСКА и Берое на „Българска армия“ в събота от 20:00 часа пък бе поверена на Валентин Железов с асистенти Станимир Илков и Мирослав Желев.

Съдийски назначения за XXIX кръг на Първа лига*:

12 Апр 2019 г. Петък 17:15 ч.
ПФК Славия 1913 - ОФК Дунав 2010
ГС: Георги Николов Кабаков АС1: Мартин Веселинов Маргаритов АС2: Диян Христов Вълков
4-ТИ: Стефан Апостолов Апостолов
СН: Ичко Лозев Лозев

12 Апр 2019 г. Петък 19:30 ч.
ПФК Септември - ПФК Локомотив 1926
ГС: Никола Антонов Попов АС1: Красимир Владимиров Миланов АС2: Петър Велизаров Митрев
4-ТИ: Васимир Маруан Ел-Хатиб
СН: Евгени Тодоров Геров

13 Апр 2019 г. Събота 17:30 ч.
ПФК Ботев - ПФК Черно море
ГС: Георги Димитров Давидов АС1: Илиян Петров Капарашев АС2: Милен Дончев Арабаджиев
4-ТИ: Станислав Георгиев Тодоров
СН: Кирил Манолов Лозанов

13 Апр 2019 г. Събота 20:00 ч.
ПФК ЦСКА-София - ПФК Берое
ГС: Валентин Станчев Железов АС1: Станимир Илков Илков АС2: Мирослав Николаев Желев
4-ТИ: Петър Кирилов Костадинов
СН: Костадин Ангелов Гергинов



14 Апр 2019 г. Неделя 16:30 ч.
ПОФК Ботев Враца - ФК Верея
ГС: Станимир Лозанов Тренчев АС1: Веселин Мишев Добриянов АС2: Дениз Пиринов Соколов
4-ТИ: Георги Юлиянов Иванов
СН: Антон Симеонов Генов

14 Апр 2019 г. Неделя 19:00 ч.
ПФК Левски - ПФК Лудогорец 1945
ГС: Ивайло Иванов Стоянов АС1: Георги Пламенов Тодоров АС2: Мирослав Максимов Иванов
4-ТИ: Николай Йорданов Колев
СН: Йордан Костадинов Иванов

15 Апр 2019 г. Понеделник 20:00 ч.
ФК Витоша - ФК Етър
ГС: Неделчо Танчев Гаджалов АС1: Йордан Петров Петров АС2: Тони Бонев Пандарски
4-ТИ: Владимир Вълков Вълков
СН: Кирил Петков Йорданов

*СК при БФС си запазва правото на ПРОМЕНИ в назначенията.

Novsport


Покажи новините за отбор

ЦСКА
Левски
Славия
Черно море
Локомотив
Ботев
Дунав
Берое
Септември
Ботев
Етър
Лудогорец
Верея
Витоша