Facebook

Моля, споделете страничката ни :)




Tweet
Берое (Стара Загора)Ботев (Пловдив)Ботев (Враца)Верея (Стара Загора)Витоша (Бистрица)Дунав (Русе)Етър (Велико Търново)Левски (София)Локомотив (Пловдив)Лудогорец (Разград)Септември (София)Славия (София)ЦСКА (София)Черно море (Варна) Локомотив (София)Марек (Дупница)Черноморец (Бургас)Спартак (Варна)

ИЗВЪНРЕДНО: Избраха съдията за ЦСКА - Левски

ИЗВЪНРЕДНО: Избраха съдията за ЦСКА - Левски

Novsport

Стефан Апостолов ще ръководи дербито от 30-ия кръг на Първа лига между ЦСКА и Левски. Двубоят е в срая от 18,00 ч. на ст. "Васил Левски". Негови помощници ще бъдат Мартин Маргаритов и Веселин Мишев.

Мачът Лудогорец - Берое пък беше поверен на Николай Йорданов.

Съдийски назначения 30-ти кръг Първа лига

17 Апр 2018 г. Вторник 17:30 ч.

ОФК Пирин ЕООД - ПФК Черно море

ГС: Ивайло Иванов Стоянов АС1: Дениз Пиринов Соколов АС2: Петър Николов Джугански
4-ТИ: Иво Николаев Колев ДАС1: Георги Юлиянов Иванов ДАС2: Димитър Димитров Димитров
СН: Костадин Георгиев Стоичков

17 Апр 2018 г. Вторник 20:00 ч.

Витоша - ПФК Славия АД

ГС: Неделчо Танчев Гаджалов АС1: Йордан Петров Петров АС2: Тони Бонев Пандарски
4-ТИ: Николай Неделчев Чакъров ДАС1: Владимир Вълков Вълков ДАС2: Николай Валентинов Малджански
СН: Евгени Тодоров Геров

18 Апр 2018 г. Сряда 15:00 ч.

ФК Верея - ПФК Ботев АД

ГС: Георги Кънчев Димитров АС1: Андрей Венков Николов АС2: Димитър Божидаров Стоилов
4-ТИ: Мирослав Максимов Иванов ДАС1: Станимир Лозанов Тренчев ДАС2: Мустафа Севди Шефкет
СН: Веселин Богданов Йорданов

18 Апр 2018 г. Сряда 18:00 ч.

ПФК ЦСКА–София - ПФК Левски АД



ГС: Стефан Апостолов Апостолов АС1: Мартин Веселинов Маргаритов АС2: Веселин Мишев Добриянов
4-ТИ: Станимир Илков Илков ДАС1: Георги Николов Кабаков ДАС2: Валентин Станчев Железов
СН: Костадин Ангелов Гергинов

18 Апр 2018 г. Сряда 20:30 ч.

ПФК Лудогорец 1945 АД - ПФК Берое ЕАД

ГС: Николай Йорданов Колев АС1: Мартин Руменов Ангелов АС2: Илиян Петров Капарашев
4-ТИ: Георги Йорданов Дойнов ДАС1: Петър Кирилов Костадинов ДАС2: Драгомир Димитров Драганов
СН: Георги Крумов Виделов

19 Апр 2018 г. Четвъртък 17:15 ч.

Етър - Септември София

ГС: Станислав Георгиев Тодоров АС1: Александър Ангелов Атанасов АС2: Мартин Иванов Димитров
4-ТИ: Даниел Милков Ников ДАС1: Ивелин Венциславов Занев ДАС2: Красимир Маргаритов Кръстев
СН: Евгени Георгиев Георгиев

19 Апр 2018 г. Четвъртък 19:30 ч.

ФК Дунав 2010 - ПФК Локомотив Пловдив 1926 АД

ГС: Ангел Детелинов Баялцалиев АС1: Милен Дончев Арабаджиев АС2: Младен Маринчев Маринов
4-ТИ: Димитър Русенов Русев ДАС1: Станислав Тошев Ставров ДАС2: Георги Димитров Давидов
СН: Светослав Петров Славов

Novsport


Покажи новините за отбор

ЦСКА
Левски
Славия
Черно море
Локомотив
Ботев
Дунав
Берое
Септември
Ботев
Етър
Лудогорец
Верея
Витоша