Facebook

Моля, споделете страничката ни :)




Tweet
Берое (Стара Загора)Ботев (Пловдив)Ботев (Враца)Верея (Стара Загора)Витоша (Бистрица)Дунав (Русе)Етър (Велико Търново)Левски (София)Локомотив (Пловдив)Лудогорец (Разград)Септември (София)Славия (София)ЦСКА (София)Черно море (Варна) Локомотив (София)Марек (Дупница)Черноморец (Бургас)Спартак (Варна)

ИЗВЪНРЕДНО: Насрочиха 1/8-финалите за Купата и дербито ЦСКА – Лудогорец

ИЗВЪНРЕДНО: Насрочиха 1/8-финалите за Купата и дербито ЦСКА – Лудогорец

Novsport

Спортно-техническата комисия на Българския футболен съюз оповести програмата на 1/8-финалните срещи за Купата на България, както и в двете професионални дивизии на страната до месец декември.

От нея става ясно, че дербито между шампиона Лудогорец и ЦСКА за първенство ще се проведе на шести септември, четвъртък, от 17:30 часа.

Както е известно, двата тима вече премериха сили веднъж в групата на майсторите този сезон. Това се случи в мач от петия кръг, игран на 19-и август, който Лудогорец спечели с минималното 1:0 в Разград.

Осминафиналите за Купата на България пък ще стартират със сблъсъка между Дунав и Локо Пд, който бе насрочен за сряда (31.X.2018 г.) от 17:30 часа, а последната среща от предстоящата фаза на надпреварата е Берое – Ботев Пд в четвъртък, първи ноември, от 19:00 часа.

Ето и цялата програма, одобрена от СТК*:

Купа България 1/8-финали:

30.10 /вторник/ Дунав Рс - Локомотив Пд 17.30
ЦСКА – София - Витоша 19.00 Диема спорт
31.10 /сряда/ Локомотив Сф - Септември 14.00
Струмска слава - Черноморец Бч 14.00
Етър ВТ - Верея 18.00
Черно море - Левски 16.00 Диема спорт
Лудогорец - Славия 19.00 Диема спорт
01.11 /четвъртък/ Берое - Ботев Пд 19.00 Диема спорт

Програма на Първа лига от 13-ти до 20-ти кръг както следва:



Октомври

XIII кръг
26.10 /петък/ Черно море - Дунав 17.30 Нова спорт
Левски - Верея 19.45 Диема спорт
27.10 /събота/ Локомотив Пд - Витоша 12.30 Диема спорт
Берое - ЦСКА – София 15.00 Диема спорт
Ботев Вр - Ботев Пд 17.30 Диема спорт
28.10 /неделя/ Етър - Славия 15.00 Диема спорт
Септември - Лудогорец 17.30 Диема спорт

Ноември

XІV кръг
03.11 /събота/ Дунав - Витоша 12.30 Диема спорт
Локомотив Пд - ЦСКА – София 15.00 Диема спорт
Септември - Верея 17.15 Нова спорт
04.11 /неделя/ Ботев Вр - Черно море 12.30 Диема спорт
Левски - Ботев Пд 15.00 Диема спорт
Етър - Лудогорец 17.30 Диема спорт
05.11/понеделник/ Берое - Славия 17.30 Диема спорт

XV кръг
09.11 /петък/ ЦСКА – София - Витоша 17.45 Диема спорт
10.11 /събота/ Ботев Пд - Септември 12.30 Диема спорт
Черно море - Левски 15.00 Диема спорт
Верея - Етър 17.15 Нова спорт
11.11 /неделя/ Ботев Вр - Дунав 12.15 Диема спорт
Славия - Локомотив Пд 14.30 Диема спорт
Лудогорец - Берое 16.45 Диема спорт

XVІ кръг
23.11 /петък/ Витоша - Славия 17.30 Диема спорт
24.11 /събота/ Септември - Черно море 12.30 Нова спорт
Дунав - ЦСКА – София 15.00 Диема спорт
Локомотив Пд - Лудогорец 17.30 Диема спорт
25.11 /неделя/ Етър - Ботев Пд 12.30 Диема спорт
Берое - Верея 15.00 Диема спорт
Левски - Ботев Вр 17.30 Диема спорт

Декември

XVII кръг
30.11 /петък/ Черно море - Етър 17.30 Диема спорт
01.12 /събота/ Верея - Локомотив Пд 12.30 Нова спорт
Ботев Пд - Берое 15.00 Диема спорт
Левски - Дунав 17.30 Диема спорт
02.12 /неделя/ Ботев Вр - Септември 12.30 Диема спорт
Лудогорец - Витоша 15.00 Диема спорт
Славия - ЦСКА – София 17.30 Диема спорт

XVIII кръг
04.12 /вторник/ Берое - Черно море 15.00 Диема спорт
Локомотив Пд - Ботев Пд 17.30 Диема спорт
05.12 /сряда/ Етър - Ботев Вр 15.00 Диема спорт
Септември - Левски 17.30 Диема спорт
06.12 /четвъртък/ Витоша - Верея 12.30 Нова спорт
Дунав - Славия 15.00 Диема спорт
ЦСКА – София - Лудогорец 17.30 Диема спорт

XIX кръг
08.12 /събота/ Черно море - Локомотив Пд 12.30 Нова спорт
Ботев Вр - Берое 15.00 Диема спорт
Левски - Етър 17.30 Диема спорт
09.12 /неделя/ Септември - Дунав 12.30 Диема спорт
Верея - ЦСКА – София 15.00 Диема спорт
Лудогорец - Славия 17.30 Диема спорт
10.12/понеделник/ Ботев Пд - Витоша 17.30 Диема спорт

XX кръг
14.12 /петък/ Славия - Верея 17.30 Диема спорт
15.12 /събота/ Витоша - Черно море 12.30 Нова спорт
Локомотив Пд - Ботев Вр 15.00 Диема спорт
Берое - Левски 17.30 Диема спорт
16.12 /неделя/ Етър - Септември 15.00 Диема спорт
ЦСКА – София - Ботев Пд 17.30 Диема спорт
17.12/понеделник/ Дунав - Лудогорец 17.30 Диема спорт

Програма на Втора лига от 12-ти до 17-ти кръг както следва:

Октомври

XII кръг 16.00
26.10 /петък/ ЦСКА 1948 - Поморие 18.30
27.10 /събота/ Ботев Гълъбово - Добруджа 1919
Струмска слава - Монтана
Пирин Бл - Локомотив Сф
Несебър - Локомотив ГО
Литекс - Черноморец Балч 17.00
28.10 /неделя/ Арда Кж - Царско село 12.30 Диема спорт
29.10/понеделник/ Кариана - Лудогорец ІІ 15.00

Ноември

XIII кръг 14.30
02.11 /петък/ Монтана - Литекс 17.30 Диема спорт
03.11 /събота/ Локомотив ГО - ЦСКА 1948
Добруджа 1919 - Кариана
Царско село - Ботев Гълъбово
Поморие - Арда Кж
04.11 /неделя/ Локомотив Сф - Несебър
Черноморец Балч - Пирин Бл
05.11/понеделник/ Лудогорец ІІ - Струмска слава

XIV кръг 14.30
10.11 /събота/ Ботев Гълъбово - Поморие
Кариана - Царско село
Струмска слава - Добруджа 1919
Пирин Бл - Монтана
Несебър - Черноморец Балч
Локомотив ГО - Локомотив Сф
Литекс - Лудогорец ІІ 16.00
12.11/понеделник/ ЦСКА 1948 - Арда Кж 17.30 Диема спорт

XV кръг 14.30
24.11 /събота/ Локомотив Сф - ЦСКА 1948
Черноморец Балч - Локомотив ГО
Добруджа 1919 - Литекс
Царско село - Струмска слава
Поморие - Кариана
Арда Кж - Ботев Гълъбово
25.11 /неделя/ Лудогорец ІІ - Пирин Бл
26.11/понеделник/ Монтана - Несебър 17.30 Диема спорт

Декември

XVI кръг 14.30
30.11 /петък/ ЦСКА 1948 - Ботев Гълъбово
Монтана - Локомотив ГО 16.00
01.12 /събота/ Добруджа 1919 - Пирин Бл
Арда Кж - Кариана
Поморие - Струмска слава
Царско село - Литекс
03.12/понеделник/ Лудогорец ІІ - Несебър
Черноморец Балч - Локомотив Сф 17.30 Диема спорт

XVII кръг 14.00
07.12 /петък/ Кариана - Ботев Гълъбово
Пирин Бл - Царско село 17.30 Диема спорт
08.12 /събота/ Черноморец Балч - ЦСКА 1948
Локомотив Сф - Монтана
Несебър - Добруджа 1919
Струмска слава - Арда Кж
Литекс - Поморие 15.00
10.12/понеделник/ Локомотив ГО - Лудогорец ІІ

*БФС си запазва правото на промени в програмата.

Програмата от 13-ти до 20-ти кръг на Първа лига и 13-ти до 17-ти кръг на Втора лига включително са съгласувани с БПФЛ и Футбол Про Медиа.

Novsport


Покажи новините за отбор

ЦСКА
Левски
Славия
Черно море
Локомотив
Ботев
Дунав
Берое
Септември
Ботев
Етър
Лудогорец
Верея
Витоша