Facebook

Моля, споделете страничката ни :)




Tweet
Берое (Стара Загора)Ботев (Пловдив)Верея (Стара Загора)Витоша (Бистрица)Дунав (Русе)Етър (Велико Търново)Левски (София)Локомотив (Пловдив)Лудогорец (Разград)Пирин (Благоевград)Септември (София)Славия (София)ЦСКА (София)Черно море (Варна) Локомотив (София)Марек (Дупница)Черноморец (Бургас)Спартак (Варна)

ИЗВЪНРЕДНО: Определиха арбитъра за Лудогорец – ЦСКА

ИЗВЪНРЕДНО: Определиха арбитъра за Лудогорец – ЦСКА

Novsport

Станислав Тодоров ще ръководи мача между Лудогорец и ЦСКА от XXVIII кръг на Първа лига, съобщиха от Съдийската комисия.

Преди ключовия двубой в Разград разликата между двата отбора на върха в класирането е 3 точки в полза на шампионите, а асистенти на арбитъра ще бъдат Диян Вълков и Мартин Димитров.

Наряд за срещата между Ботев и Левски в Пловдив пък получи реферът Петър Костадинов, а Никола Попов ще свири Славия – Черно море.

Ето и всички съдийски назначения за XXVIII кръг на Първа лига*:

5 Апр 2018 г. Четвъртък 17:15 ч.
Витоша - ОФК Пирин ЕООД
ГС: Георги Николов Кабаков АС1: Мартин Веселинов Маргаритов АС2: Мартин Емилов Венев
4-ТИ: Андрей Венков Николов ДАС1: Николай Йорданов Колев ДАС2: Георги Кънчев Димитров
СН: Кирил Петков Йорданов

5 Апр 2018 г. Четвъртък 19:30 ч.
ПФК Славия АД - ПФК Черно море
ГС: Никола Антонов Попов АС1: Веселин Мишев Добриянов АС2: Георги Пламенов Тодоров
4-ТИ: Йордан Петров Петров ДАС1: Стефан Апостолов Апостолов ДАС2: Волен Валентинов Чинков
СН: Петър Стоянов Петров

6 Апр 2018 г. Петък 14:30 ч.
ПФК Ботев АД - ПФК Левски АД
ГС: Петър Кирилов Костадинов АС1: Александър Ангелов Атанасов АС2: Георги Йорданов Дойнов
4-ТИ: Станимир Илков Илков ДАС1: Драгомир Димитров Драганов ДАС2: Георги Милков Гинчев
СН: Георги Крумов Виделов



6 Апр 2018 г. Петък 17:00 ч.
ПФК Лудогорец 1945 АД - ПФК ЦСКА–София
ГС: Станислав Георгиев Тодоров АС1: Диян Христов Вълков АС2: Мартин Иванов Димитров
4-ТИ: Димо Дамянов Вълчев ДАС1: Валентин Станчев Железов ДАС2: Владимир Вълков Вълков
СН: Кольо Димитров Данев

6 Апр 2018 г. Петък 19:30 ч.
ФК Верея - ПФК Берое ЕАД
ГС: Ивайло Иванов Стоянов АС1: Петър Николов Джугански АС2: Димитър Русенов Русев
4-ТИ: Румен Емилов Иванов ДАС1: Димо Стоянов Димов ДАС2: Валентин Георгиев Станчев
СН: Йордан Веселинов Гулев

9 Апр 2018 г. Понеделник 17:30 ч.
Етър - ФК Дунав 2010
ГС: Неделчо Танчев Гаджалов АС1: Иво Николаев Колев АС2: Дениз Пиринов Соколов
4-ТИ: Борислав Николаев Колев ДАС1: Румен Красимиров Христов ДАС2: Радослав Петров Гидженов
СН: Светослав Петров Славов

9 Апр 2018 г. Понеделник 20:00 ч.
Септември София - ПФК Локомотив Пловдив 1926 АД
ГС: Станислав Тошев Ставров АС1: Мирослав Максимов Иванов АС2: Димитър Божидаров Стоилов
4-ТИ: Красимир Владимиров Миланов ДАС1: Никола Илиянов Атанасов ДАС2: Иван Георгиев Пенчев
СН: Евгени Тодоров Геров

*СК при БФС си запазва правото на ПРОМЕНИ в назначенията.

Novsport


Покажи новините за отбор

ЦСКА
Левски
Славия
Черно море
Локомотив
Ботев
Дунав
Берое
Септември
Етър
Пирин
Лудогорец
Верея
Витоша