Facebook

Моля, споделете страничката ни :)




Tweet
Арда (Кърджали)Берое (Стара Загора)Ботев (Пловдив)Ботев (Враца)Витоша (Бистрица)Дунав (Русе)Етър (Велико Търново)Левски (София)Локомотив (Пловдив)Лудогорец (Разград)Славия (София)Царско Село (София)ЦСКА (София)Черно море (Варна) Локомотив (София)Марек (Дупница)Черноморец (Бургас)Спартак (Варна)

ИЗВЪНРЕДНО: Ясно е кой ще свири Левски – Лудогорец

ИЗВЪНРЕДНО: Ясно е кой ще свири Левски – Лудогорец

Novsport

Драгомир Драганов ще ръководи дербито на XXV кръг в Първа лига между отборите на Левски и Лудогорец, съобщиха от Съдийската комисия на Българския футболен съюз.

Варненецът за последно ръководи срещата между Ботев (Пловдив) и Верея в Коматево, приключила при резултат 4:0 за домакините, а преди това свири друг двубой на „сините“ – равенството 1:1 срещу Локомотив (Пловдив).

Той също бе на „Герена“, където в неделя от 17:30 часа Левски приема Лудогорец. Преди мача шампионите са лидери в класирането и ще останат такива, дори да загубят, защото имат аванс от 5 точки пред „сините“ и ЦСКА.

Асистенти на Драганов през уикенда ще са Димо Вълчев и Красимир Атанасов.

Ето и всички съдийски наряди*:

8 Мар 2019 г. Петък 17:30 ч.
ПОФК Ботев Враца - ФК Верея
ГС: Станимир Лозанов Тренчев АС1: Велислав Христов Миленков АС2: Красимир Владимиров Миланов
4-ТИ: Радослав Петров Гидженов
СН: Евгени Георгиев Георгиев

9 Мар 2019 г. Събота 15:00 ч.
ПФК Локомотив 1926 - ОФК Дунав 2010
ГС: Волен Валентинов Чинков АС1: Дениз Пиринов Соколов АС2: Мартин Руменов Ангелов
4-ТИ: Георги Юлиянов Иванов
СН: Йордан Костадинов Иванов

9 Мар 2019 г. Събота 17:30 ч.
ФК Етър - ПФК ЦСКА-София
ГС: Никола Антонов Попов АС1: Георги Пламенов Тодоров АС2: Иво Николаев Колев
4-ТИ: Станислав Тошев Ставров
СН: Радан Василев Мирянов



10 Мар 2019 г. Неделя 12:30 ч.
ПФК Септември - ПФК Славия 1913
ГС: Георги Николов Кабаков АС1: Мартин Веселинов Маргаритов АС2: Диян Христов Вълков
4-ТИ: Ивайло Иванов Стоянов
СН: Евгени Тодоров Геров

10 Мар 2019 г. Неделя 15:00 ч.
ПФК Черно море - ПФК Ботев
ГС: Валентин Станчев Железов АС1: Станимир Илков Илков АС2: Мирослав Николаев Желев
4-ТИ: Калоян Венелинов Кирилов
СН: Димитър Панайотов Костов

10 Мар 2019 г. Неделя 17:30 ч.
ПФК Левски - ПФК Лудогорец 1945
ГС: Драгомир Димитров Драганов АС1: Димо Дамянов Вълчев АС2: Красимир Атанасов Атанасов
4-ТИ: Петър Кирилов Костадинов
СН: Костадин Георгиев Стоичков

11 Мар 2019 г. Понеделник 17:30 ч.
ПФК Берое - ФК Витоша
ГС: Неделчо Танчев Гаджалов АС1: Николай Неделчев Чакъров АС2: Тони Бонев Пандарски
4-ТИ: Димо Стоянов Димов
СН: Кольо Димитров Данев

*СК при БФС си запазва правото на ПРОМЕНИ в назначенията.

Novsport


Покажи новините за отбор

ЦСКА
Левски
Славия
Черно море
Локомотив
Ботев
Дунав
Берое
Ботев
Етър
Лудогорец
Витоша
Арда
Царско Село