Facebook

Моля, споделете страничката ни :)




Tweet
Арда (Кърджали)Берое (Стара Загора)Ботев (Пловдив)Ботев (Враца)Витоша (Бистрица)Дунав (Русе)Етър (Велико Търново)Левски (София)Локомотив (Пловдив)Лудогорец (Разград)Славия (София)Царско Село (София)ЦСКА (София)Черно море (Варна) Локомотив (София)Марек (Дупница)Черноморец (Бургас)Спартак (Варна)

Изтеглиха жребия за Купата на БФС

Изтеглиха жребия за Купата на БФС

Novsport

Ботев (Пловдив) ще играе със Септември (Сф) на четвъртфинал в турнира за Купата на БФС при юношите (старша възраст), реши тегленият днес жребий.

Както е известно, победителят в турнира при най-големите представя България в Младежката Шампионска лига на есен.

Локомотив (Пловдив) ще се изправи срещу Черноморец (Бургас). Момчетата на Васил Гърков ще бъдат гости в първата среща, а във втората ще са домакини.

Първите мачове от четвъртфиналите са на 20-ти ноември, а реваншите са на 27-ми ноември.

Ето и пълният жребий в трите възрасти:

Деца, родени 2006 г. – 1/4-финали
Първи срещи – 20.11.2019 г. (сряда), 14:00 ч., реваншите са на 27-и ноември (сряда), 13.30 часа:
Дунав (Русе) – Ботев (Пловдив), първата среща е от 11.00 часа
Левски (София) – Ботев (Враца), първата среща е от 12.00 часа
Етър – Септември (София)
ЦСКА-София – Национал (София)

Юноши младша възраст – 2004 г.
Първи срещи – 20.11.2019 г. (сряда), 14:00 ч., реваншите са на 27-и ноември (сряда), 13.30 часа:
Спартак (Пловдив) – ЦСКА-София, ст. „Тодор Диев“
Левски – Берое (Стара Загора)
Лудогорец – Спартак 1919 (Плевен), реваншът е от 11.00 часа
Спартак (Варна) – Ботев (Пловдив), и двата мача са от 11.00 часа

Юноши старша възраст – 2002 г.
Първи срещи – 20.11.2019 г. (сряда), 14:00 ч., реваншите са на 27-и ноември (сряда), 13.30 часа:
Черноморец (Бургас) – Локомотив (Пловдив)
Ботев (Пловдив) – Септември (София)
ЦСКА-София – Дунав (Русе)
Лудогорец – Славия (София) - и двата мача от 11.00 часа

Novsport


Покажи новините за отбор

ЦСКА
Левски
Славия
Черно море
Локомотив
Ботев
Дунав
Берое
Ботев
Етър
Лудогорец
Витоша
Арда
Царско Село