Берое (Стара Загора)Ботев (Пловдив)Ботев (Враца)Верея (Стара Загора)Витоша (Бистрица)Дунав (Русе)Етър (Велико Търново)Левски (София)Локомотив (Пловдив)Лудогорец (Разград)Септември (София)Славия (София)ЦСКА (София)Черно море (Варна) Локомотив (София)Марек (Дупница)Черноморец (Бургас)Спартак (Варна)

Късен гол донесе победата на Локомотив над Спартак при U15

Отборът на Локомотив (Пловдив) до 15 години постигна важна победа над Спартак (Пловдив) с 1:0. Единственото попадение в срещата падна пет минути преди края, когато точен бе Георги Мавродиев.

Възпитаниците на треньора Даниел Димитров изиграха здрав и борбен мач в топлото време в Пловдив. През първата част най-добрата възможност за "черно-белите" се откри пред Коспартов, който елиминира защитник и стреля, но стражът на гостите изби в корнер. В 33-та минута неразбирателство в отбраната на Локомотив доведе до опасна атака за Спартак, завършила с удар в аут.

През второто полувреме Локомотив седеше по-добре на терена, но реализира пет минути преди края на срещата. Далечно подаване на Божидар Зелямов намери Георги Мавродиев в наказателното поле, който вкара с глава за крайното 1:0.

След победата Локомотив е на 5-та позиция в класирането на Елитната зонална група с актив от 29 точки.