Берое (Стара Загора)Ботев (Пловдив)Верея (Стара Загора)Витоша (Бистрица)Дунав (Русе)Етър (Велико Търново)Левски (София)Локомотив (Пловдив)Лудогорец (Разград)Пирин (Благоевград)Септември (София)Славия (София)ЦСКА (София)Черно море (Варна) Локомотив (София)Марек (Дупница)Черноморец (Бургас)Спартак (Варна)

Левски прегази ЦСКА при юношите (ВИДЕО)

Левски записа разгромна побеса с 4:1 срещу ЦСКА в дербито при юношите до 15 години. Двубоят се игра на базата на "червените" в Панчарево.

В 25-ата минута Мартин Хайдаров изведе гостите напред след като засече с глава центиране на свой съотборник. В добавеното време на първото полувреме Даниел Начев удвои с чудесно изпълнение на пряк свободен удар.

ЦСКА се върна в мача след само 4 минути игра през втората част с пападение на Цветомир Цанев.

В 49-ата минута обаче Димитър Иванов се въползва от грешка на Ивайло Илиев и направи 3:1 за Левски, а крайното 4:1 бе оформено от Димитър Керин.