Арда (Кърджали)Берое (Стара Загора)Ботев (Пловдив)Ботев (Враца)Витоша (Бистрица)Дунав (Русе)Етър (Велико Търново)Левски (София)Локомотив (Пловдив)Лудогорец (Разград)Славия (София)Царско Село (София)ЦСКА (София)Черно море (Варна) Локомотив (София)Марек (Дупница)Черноморец (Бургас)Спартак (Варна)

Левски удари ЦСКА в Елитната група до 19 години

Левски победи ЦСКА с 2:0 в дербито на 2-ия кръг на Елитната юношеска група до 19 години. Срещата се игра на официалния терен на стадион "Георги Аспарухов".

Головете за "сините" вкараха Кирил Киров (77) и Мартин Д. Петков (90).

В 20-ата минута Макрис получи отдясно и намери Петков, който стреля в аут. В 35-ата минута Георги Александров бе близо до това да открие резултата, но ударът му след корнер бе отразен от вратаря на ЦСКА.

Капитанът на гостите Йоан Бауренски бе изгонен в 74-ата минута, след като получи втори жълт картон.

"Сините" се възползваха от това и три минути след това Киров вкара за 1:0. В края на срещата Мартин Петков оформи крайното 2:0.

Срещата бе изгледана от Петър Хубчев и Ивайло Петков.