Берое (Стара Загора)Ботев (Пловдив)Верея (Стара Загора)Витоша (Бистрица)Дунав (Русе)Етър (Велико Търново)Левски (София)Локомотив (Пловдив)Лудогорец (Разград)Пирин (Благоевград)Септември (София)Славия (София)ЦСКА (София)Черно море (Варна) Локомотив (София)Марек (Дупница)Черноморец (Бургас)Спартак (Варна)

Локо Сф нанесе първа загуба на Витоша в контролите

Отборът на Витоша (Бистрица) допусна първа загуба по време на зимната си подготовка.

“Зелените” отстъпиха с 0:1 пред Локомотив (София) в контролна среща, играна на стадион “Летище”.

Единственото попадение в проверката в столицата реализира Мартин Станкев, който се разписа в 28-ата минута.

Бистричани имаха възможност да изравнят в 54-ата минута, когато получиха право да изпълнят 11-метров наказателен удар. Зад топката застана юношата на столичните “железничари” Даниел Пеев, чийто удар обаче бе отразен.

Следващата проверка на Витоша е тази събота, когато от 14:00 часа на стадиона в Хисаря ще срещне друг втородивизионен тим - Марица (Пловдив).

Първият официален мач на тима от пролетния дял на Първа професионална лига е на 19 февруари, понеделник, а съперник – съставът на Дунав (Русе). Срещата от 21-вия кръг на първенството е с начален час 17:30.