Берое (Стара Загора)Ботев (Пловдив)Верея (Стара Загора)Витоша (Бистрица)Дунав (Русе)Етър (Велико Търново)Левски (София)Локомотив (Пловдив)Лудогорец (Разград)Пирин (Благоевград)Септември (София)Славия (София)ЦСКА (София)Черно море (Варна) Локомотив (София)Марек (Дупница)Черноморец (Бургас)Спартак (Варна)

Лудогорец разгроми Левски при старшата

Отборът на Лудогорец (Разград) разгроми Левски с 5:0 във втората полуфинална среща от турнира за Купата на БФС при юношите (старша възраст, родени 1999). Разградчани бяха по-добри и в първия мач миналата седмица, когато спечелиха на Герена с 4:2. Така момчетата на Юри Васев отиват на финала с общото 9:2.

В другата среща на базата на Ботев в Коматево местният тим отстъпи с 0:2 на Черно море (Варна). След 1:1 в първата среща край морето, сега момчетата на Тодор Каменов спечелиха и отиват на финала за трофея. Както е известно, победителят в турнира ще участва в младежката Шампионска лига. Влад Михайлов откри резултата в 70-ата минута с плътен удар от границата на наказателното поле, а в 94-ата Мартин Дичев вкара второто попадение. Вратарят на домакините се беше включил при корнер в последните минути, но Черно море овладяха и изритаха напред. Там Дичев пробяга около 50 метра с топката и я вкара на празна врата. Преди това пък Калоян Диев изпусна нова сигурна възможност за Черно море, а преди почивката те удариха и греда. За Ботев също имаше две добри положения.