Берое (Стара Загора)Ботев (Пловдив)Ботев (Враца)Верея (Стара Загора)Витоша (Бистрица)Дунав (Русе)Етър (Велико Търново)Левски (София)Локомотив (Пловдив)Лудогорец (Разград)Септември (София)Славия (София)ЦСКА (София)Черно море (Варна) Локомотив (София)Марек (Дупница)Черноморец (Бургас)Спартак (Варна)

Лудогорец удари Левски

Лудогорец U14 завоюва важна победа с 1:0 над Левски U14 в първия мач между двата тима от полуфиналната фаза на турнира за Купата на БФС. Мачът се игра на един от терените в комплекса "Гнездо на орли".

Двата отбора изиграха двуостър мач, в който головите положения не бяха много. Първото полувреме завърши при нулево реми.

През втората част момчетата на Емил Георгиев дочакаха своя шанс в 54-aта минута и с гол на Петър Кирев поведоха с 1:0. Гостите опитаха да упражнят натиск, но "орлите" действаха сигурно и не допуснаха изравняване.