Арда (Кърджали)Берое (Стара Загора)Ботев (Пловдив)Ботев (Враца)Витоша (Бистрица)Дунав (Русе)Етър (Велико Търново)Левски (София)Локомотив (Пловдив)Лудогорец (Разград)Славия (София)Царско Село (София)ЦСКА (София)Черно море (Варна) Локомотив (София)Марек (Дупница)Черноморец (Бургас)Спартак (Варна)

Лудогорец II спъна Септември в София

Лудогорец II не се предаде при гостуването си на Септември в София и стигна до 2:2, въпреки че съперникът поведе с 0:2.

Мачът от X кръг на първенството във Втора професионална лига се игра сега, защото бе отложен заради първия двубой на младите таланти на "орлите" в Младежката шампионска лига срещу Слован в Братислава.

Септември откри резултата в 14-та минута и минималната преднина се запази до края на първата част. Втората не започна добре за момчетата на Тодор Живондов, които инкасираха още едно попадение в 48-та минута. Този гол обаче не отчая "орлите", напротив, провокира у тях върховна мотивация.

Те заиграха на ниво и притиснаха съперника. В 61-та минута Димитър Митков отбеляза с глава за 1:2, след хубава атака на разградчани. В 84-та минута Иван Йорданов повтори упражнението и също с глава прати топката в мрежата за 2:2. До края на срещата Лудогорец продължи да доминира и създаде още 3 добри ситуации за гол, но резултатът остана непроменен. Удар на Петър Караангелов пък срещна гредата.

Септември София: Валентин Галев, Борис Галчев, Васил Попов, Иван Стоянов, Румен Сандев, Юлиян Попев, Иван Тилев, Преслав Йорданов, Спас Георгиев, Стилиян Николов, Симеон Александров

Лудогорец II: Дамян Дамянов, Петър Генчев, Хюсеин Хюсеинов (76 - Георги Вълчев), Иван Йорданов, Преслав Петров, Методий Стефанов (86 - Станислав Вълчев), Тихомир Димитров (46 - Петър Караангелов), Димитър Илиев, Велислав Минков, Илкер Будинов, Димитър Митков