Берое (Стара Загора)Ботев (Пловдив)Ботев (Враца)Верея (Стара Загора)Витоша (Бистрица)Дунав (Русе)Етър (Велико Търново)Левски (София)Локомотив (Пловдив)Лудогорец (Разград)Септември (София)Славия (София)ЦСКА (София)Черно море (Варна) Локомотив (София)Марек (Дупница)Черноморец (Бургас)Спартак (Варна)

Митов: На полувремето казах на играчите, че взимаме поне точка

Наставникът на Септември (София) Николай Митов бе много разочарован от поражението с 0:1 от Лудогорец. Успехът за "орлите" дойде след спорна дузпа в 93-ата минута.

"Няма да коментирам съдийството. Никога не коментирам съдията и сега няма да го направя. Доволен съм от показаното. Поздравявам играчите за сърцатата игра и мъжеството. Лудогорец играха по-добре през първото полувреме, имаха две много чисти положения, които изпуснаха. На полувремето им казах, че ако продължаваме така, ще си тръгнем най-малко с точка от Разград. Имахме ситуация сам срещу вратаря преди да ни вкарат гол, но пропуснахме, това е футболът.

Винаги съм казвал, че мразя думата резерва. Ако някой се чувства резерва, няма място в нашия тим. За съжаление си тръгваме без точка. Жалко за червения картон на Галчев. Той е опитен играч, няма как да прегори. Може би първият картон го нямаше, но жалко.

Имаме много работа, отбор не се прави за месец и половина, гледаме напред. Тези, които бяха вътре срещу Лудогорец - Асен Чандъров, Иван Тилев, Антони Иванов, се представиха отлично. Чандъров отсъстваше около девет месеца. Поздравявам всичките играчи, но най-вече жалко за тях, че не взеха нещо. Имаме два дни, за да мислим за Локомотив (Пловдив)", коментира Николай Митов.