Берое (Стара Загора)Ботев (Пловдив)Верея (Стара Загора)Витоша (Бистрица)Дунав (Русе)Етър (Велико Търново)Левски (София)Локомотив (Пловдив)Лудогорец (Разград)Пирин (Благоевград)Септември (София)Славия (София)ЦСКА (София)Черно море (Варна) Локомотив (София)Марек (Дупница)Черноморец (Бургас)Спартак (Варна)

Михаил Иванов: Не ни достигнаха четири минути концентрация

Михаил Иванов:  Не ни достигнаха четири минути концентрация

Не ни достигнаха четири минути концентрация, за да задържим 0:0 на почивката, вкараха ни късметрийски гол, обяви вратарят на Септември Михаил Иванов след загубата от ЦСКА с 0:2.

"Когато допуснеш гол като нашия, е трудно да се върнеш в мача. През второто полувреме се бихме с ЦСКА, но те се възползваха в решаващите моменти", каза още вратарят на Витоша.

"Вярвахме, че ще направим резултат като с Левски, това ни беше целта. Дори си мислехме, че при някоя ситуация ще вкараме", заяви Иванов Вярвахме, че ще направим резултат като с Левски, това ни беше целта. Дори си мислехме, че при някоя ситуация ще вкараме", заяви Иванов.