Берое (Стара Загора)Ботев (Пловдив)Верея (Стара Загора)Витоша (Бистрица)Дунав (Русе)Етър (Велико Търново)Левски (София)Локомотив (Пловдив)Лудогорец (Разград)Пирин (Благоевград)Септември (София)Славия (София)ЦСКА (София)Черно море (Варна) Локомотив (София)Марек (Дупница)Черноморец (Бургас)Спартак (Варна)

НА ЖИВО В NOVSPORT: Берое – Септември 0:0

Берое е домакин на Септември за мач от XIX кръг на Първа професионална лига.

Двубоят е на стадиона под Aязмото и стартира в 15:00 часа.

Преди изиграването на двубоя домакините са четвърти в класирането с актив от 31 точки, а съперникът е на десето място и има с 11 по-малко.

В историята на най-високото ниво на българския футбол Берое е надделявал над Септември и в трите срещи, като головата разлика е 8:4 в полза на старозагорци.

Първата среща между двата отбора този сезон, която бе в София, завърши с победа за „зелените“ с 0:1.

Георги Кабаков от Пловдив е арбитър на срещата, а негови първи помощници са Мартин Маргаритов и Мартин Венев.

Допълнителни асистент-рефери са Георги Димитров и Християна Гутева, докато четвърти съдия е Петър Митрев.

Делегат на БФС е Николай Колев от София, а Илонка Джалева от София ще оцени работата на съдийството.

Мачът Берое – Септември е пряко в ефира на Диема спорт, а посетителите на Novsport.com могат да го следят на живо тук.
СТАРТОВИ СЪСТАВИ:

БЕРОЕ: 12. Душан Перниш, 3. Милен Желев, 6. Иван Иванов, 7. Мартин Райков, 8. Карлос Охене, 9. Матин Камбуров, 10. Борислав Цонев, 20. Матеус Леони, 26. Камен Хаджиев, 71. Антон Карачанаков, 77. Педро Еуженио;
Треньор Александър Томаш

СЕПТЕМВРИ: 21. Янко Георгиев, 24. Богомил Дяков, 8. Борис Галчев, 11. Владисклав Романов, 22. Георги Стоичков, 6. Елтон, 7. Иван Тилев, 25. Иван Стоянов, 19. Крис Гади, 9. Мартин Тошев, 14. Янко Сандански;