Facebook

Моля, споделете страничката ни :)




Tweet
Арда (Кърджали)Берое (Стара Загора)Ботев (Пловдив)Ботев (Враца)Витоша (Бистрица)Дунав (Русе)Етър (Велико Търново)Левски (София)Локомотив (Пловдив)Лудогорец (Разград)Славия (София)Царско Село (София)ЦСКА (София)Черно море (Варна) Локомотив (София)Марек (Дупница)Черноморец (Бургас)Спартак (Варна)

НА ЖИВО В NOVSPORT: Започват 1/16-финалите за Купата на България (СЪСТАВИ)

НА ЖИВО В NOVSPORT: Започват 1/16-финалите за Купата на България (СЪСТАВИ)

Novsport

Днес се играят първите три мача от фазата на 1/16-финалите в турнира за Купата на България.

Програмата за вторник включва три гостувания на отбори от елита на такива от по-долно ниво и стартира в 16:00 часа със срещите Кариана - Царско село и Ботев (Ихтиман) - Черно море.

В 18:30 часа пък е последният двубой за деня, в който ЦСКА излиза в Горна Оряховица срещу местния Локомотив.

Novsport.com ще проследи на живо развитието на 1/16-финалите, а ето и пълната програма за днес, вторник, 24.IX.2019 година:

16:00 часа:

Ботев (Ихтиман) - Черно море (Варна)

СТАРТОВИ СЪСТАВИ:

БОТЕВ (ИХТИМАН): 12. Вилислав Мичев, 15. Иван Великов, 5. Борислав Ангелов, 4. Владимир Ценев, 18. Вълчо Георгиев, 7. Васил Велев (к), 8. Йоан Гаврилов, 23. Владимир Бахъров, 9. Християн Бориславов, 11. Кристиан Петров, 17. Кристиян Димитров;
Треньор: Валери Свиленов;

ЧЕРНО МОРЕ: 18. Миодраг Митрович, 2. Цветомир Панов, 44. Димитриос Хантакиас, 5. Стефан Станчев (к), 93. Фахд Актау, 38. Аристоте Ндонгала, 7. Патрик Андраде, 72. Родриго, 8. Емил Емилов Янчев, 90. Мартин Минчев, 20. Алваро Жордао;
Треньор: Илиан Илиев;

Кариана (Ерден) - Царско село (София)

СТАРТОВИ СЪСТАВИ:

КАРИАНА (ЕРДЕН): 12. Петър Начев, 2. Ангел Цолов, 13. Георги Георгиев, 22. Стоян Предев, 4. Мартин Николов, 7. Ивелин Илиев, 8. Евгени Игнатов (к), 16. Симеон Русев, 17. Християн Илиев, 77. Георги Чакъров, 30. Ангел Бастунов
Треньор: Веселин Великов;



ЦАРСКО СЕЛО: 12. Мартин Димитров, 17. Реян Даскалов (к), 4. Ивайло Марков, 44. Божидар Кацаров, 20. Серкан Юсеин, 8. Уесли , 21. Емануил Манев, 93. Андерсон Кордейро Коста, 22. Венцислав Христов, 7. Антон Карачанаков, 9. Георги Хашев;
Треньор: Никола Спасов;

18:30 часа Локомотив (Горна Оряховица) - ЦСКА (очаквайте на живо вNovsport.com)

Сряда, 25.IX.2019 година:

16:00 часа:

Миньор (Перник) - Ботев (Пловдив)

Загорец (Нова Загора) – Славия (София)

Добруджа (Добрич) - Ботев (Враца)

Спартак (Варна) - Левски (София)

19:00 часа:

Нефтохимик (Бургас) – Лудогорец (Разград)

Литекс (Ловеч) - Монтана

Четвъртък, 26.IX.2019 година:

16:00 часа:

Спартак (Плевен) - Септември (София)/на ст. Драгалевци в град София/

Хебър (Пазарджик) - Арда (Кърджали)

Балкан (Ботевград) - Локомотив (Пловдив)

Поморие - Берое

18:00 часа: Черноморец (Балчик) - Витоша Бистрица

19:00 часа:

Ботев (Гълъбово) - Етър (Велико Търново)

ЦСКА 1948 – Дунав (Русе)

Novsport


Покажи новините за отбор

ЦСКА
Левски
Славия
Черно море
Локомотив
Ботев
Дунав
Берое
Ботев
Етър
Лудогорец
Витоша
Арда
Царско Село