Берое (Стара Загора)Ботев (Пловдив)Верея (Стара Загора)Витоша (Бистрица)Дунав (Русе)Етър (Велико Търново)Левски (София)Локомотив (Пловдив)Лудогорец (Разград)Пирин (Благоевград)Септември (София)Славия (София)ЦСКА (София)Черно море (Варна) Локомотив (София)Марек (Дупница)Черноморец (Бургас)Спартак (Варна)

Нелепа вратарска грешка лиши Дунав от точка в Пловдив

Локомотив Пловдив постигна победа с 2:1 на "Лаута" срещу Дунав (Русе ) в мач от 7-ия кръг на Първа лига. Успехът дойде с гол в последната минута на Симеон Райков, който се възползва от грешка на вратаря на гостите Станислав Антонов.

В 11-та минута Димо Бакалов откри резултата за домакините с перфектен изстрел от границата на наказателното поле.

В 69-та минута Юлиан Ненов изравни. Кристофор Хубчев центрира, Ненов овладя на гърди и вкара от близо.

В последните минути Симеон Райков донесе безценния успех на пловдивчани след потресаваща грешка на Станислав Антонов. Той не успя да улови върната лека топка към него и я поднесе на тепсия.