Берое (Стара Загора)Ботев (Пловдив)Ботев (Враца)Верея (Стара Загора)Витоша (Бистрица)Дунав (Русе)Етър (Велико Търново)Левски (София)Локомотив (Пловдив)Лудогорец (Разград)Септември (София)Славия (София)ЦСКА (София)Черно море (Варна) Локомотив (София)Марек (Дупница)Черноморец (Бургас)Спартак (Варна)

Николай Киров: Ще говорим с ръководството за трансфери

Наставникът на Ботев (Пловдив) Николай Киров коментира днешния успех на “канарчетата” в домакинството на Етър. Пловдивчани победиха своя опонент с 2:0.

“Не започнахме двубоя добре. Топката се движеше много бавно и нямахме острота в атака.

Най-хубавото беше, че вкарахме бърз гол през второто полувреме, което отвори мача. Етър са добре организиран отбор в защита. Липсваше ни нашата преса, с която да пресечем техните подавания.

Направихме една промяна на полувремето. Оттам топката започна да се движи по-бързо. Голът в началото на второто полувреме успокои играта и накара Етър да излезе напред.

Ще имаме разговор тази седмица, за да обсъдим нови трансфери. Няколко пъти съм го казал. Отборът има нужда от състезатели, за да има вариативност и конкуренция в отбора”, коментира Киров.