Facebook

Моля, споделете страничката ни :)




Tweet
Берое (Стара Загора)Ботев (Пловдив)Ботев (Враца)Верея (Стара Загора)Витоша (Бистрица)Дунав (Русе)Етър (Велико Търново)Левски (София)Локомотив (Пловдив)Лудогорец (Разград)Септември (София)Славия (София)ЦСКА (София)Черно море (Варна) Локомотив (София)Марек (Дупница)Черноморец (Бургас)Спартак (Варна)

Никола Попов ще ръководи Лудогорец - Черно море

Никола Попов ще ръководи Лудогорец - Черно море

Novsport

Никола Попов ще е арбитър на мача от XXV кръг на Първа лига между отборите на Лудогорец и Черно море, реши Съдийската комисия към БФС.

Ивайло Стоянов ще свири срещата Левски – Етър, докато главен рефер на Пирин - ЦСКА ще е Георги Димитров.

Ето и всички съдийски назначения за XXV кръг на Първа лига*:

10, Мар 2018 г. Събота 15:00 ч.
ПФК Локомотив Пловдив 1926 АД - ПФК Берое ЕАД
ГС: Ангел Любенов Ангелов АС1: Мартин Емилов Венев АС2: Мартин Руменов Ангелов
4-ТИ: Димитър Русенов Русев ДАС1: Димитър Цолов Буров ДАС2: Георги Николов Николов
СН: Антон Симеонов Генов

10, Мар 2018 г. Събота 17:30 ч.
ПФК Лудогорец 1945 АД - ПФК Черно море
ГС: Никола Антонов Попов АС1: Георги Пламенов Тодоров АС2: Петър Николов Джугански
4-ТИ: Даниел Милков Ников ДАС1: Стефан Апостолов Апостолов ДАС2: Димитър Иванов Желязков
СН: Георги Генов Нарлев

11, Мар 2018 г. Неделя 12:30 ч.
Витоша - Септември София
ГС: Станислав Тошев Ставров АС1: Милен Дончев Арабаджиев АС2: Пламен Хинков Хинков
4-ТИ: Павлин Цветанов Михайлов ДАС1: Васимир Маруан Ел-Хатиб ДАС2: Димитър Димитров Димитров
СН: Евгени Георгиев Георгиев

11, Мар 2018 г. Неделя 15:00 ч.
ОФК Пирин ЕООД - ПФК ЦСКА–София
ГС: Георги Кънчев Димитров АС1: Красимир Владимиров Миланов АС2: Георги Петров Георгиев
4-ТИ: Йордан Петров Петров ДАС1: Владимир Вълков Вълков ДАС2: Петър Григоров Григоров
СН: Йордан Веселинов Гулев



11, Мар 2018 г. Неделя 17:30 ч.
ПФК Левски АД - Етър
ГС: Ивайло Иванов Стоянов АС1: Димитър Божидаров Стоилов АС2: Мирослав Максимов Иванов
4-ТИ: Дениз Пиринов Соколов ДАС1: Мартин Емилов Стоименов ДАС2: Станимир Лозанов Тренчев
СН: Йордан Динков Сталев

12, Мар 2018 г. Понеделник 17:30 ч.
ФК Верея - ПФК Ботев АД
ГС: Станислав Георгиев Тодоров АС1: Георги Йорданов Дойнов АС2: Мартин Иванов Димитров
4-ТИ: Борислав Николаев Колев ДАС1: Ангел Детелинов Баялцалиев ДАС2: Георги Милков Гинчев
СН: Веселин Богданов Йорданов

13, Мар 2018 г. Вторник 17:30 ч.
ФК Дунав 2010 - ПФК Славия АД
ГС: Драгомир Димитров Драганов АС1: Димо Дамянов Вълчев АС2: Станимир Илков Илков
4-ТИ: Велислав Христов Миленков ДАС1: Петър Кирилов Костадинов ДАС2: Стефан Демирев Павлов
СН: Йордан Костадинов Иванов

*СК при БФС си запазва правото на ПРОМЕНИ в назначенията.

Novsport


Покажи новините за отбор

ЦСКА
Левски
Славия
Черно море
Локомотив
Ботев
Дунав
Берое
Септември
Ботев
Етър
Лудогорец
Верея
Витоша