Facebook

Моля, споделете страничката ни :)




Tweet
Берое (Стара Загора)Ботев (Пловдив)Верея (Стара Загора)Витоша (Бистрица)Дунав (Русе)Етър (Велико Търново)Левски (София)Локомотив (Пловдив)Лудогорец (Разград)Пирин (Благоевград)Септември (София)Славия (София)ЦСКА (София)Черно море (Варна) Локомотив (София)Марек (Дупница)Черноморец (Бургас)Спартак (Варна)

Определиха рефера за Левски – Черно море

Определиха рефера за Левски – Черно море

Novsport

Георги Кабаков е определен за арбитър на плейофа за Лига Европа между Левски и Черно море.

Асистенти на пловдивчанина ще са Мартин Маргаритов и Диян Вълков, а четвърти рефер е Георги Георгиев.

Събитията зад двете врати ще следят Волен Чинков и Ивайло Стоянов, а съдийски наблюдател на мача в четвъртък от 20:30 часа ще бъде Йордан Иванов.

Арбитър на плейаута за участие в елита догодина между Дунав и Царско село е Николай Йорданов, а на срещата между Витоша и Локомотив София – Никола Попов.

Ето и съдийските назначения*:

Среща Бараж за участие в Лига Европа
24 Май 2018 г. Четвъртък 20:30 ч.
ПФК Левски АД - ПФК Черно море
ГС: Георги Николов Кабаков АС1: Мартин Веселинов Маргаритов АС2: Диян Христов Вълков
4-ТИ: Георги Петров Георгиев ДАС1: Волен Валентинов Чинков ДАС2: Ивайло Иванов Стоянов
СН: Йордан Костадинов Иванов

Среща Бараж за участие в Първа лига
24 Май 2018 г. Четвъртък 17:30 ч.
ФК Дунав 2010 - Царско Село
ГС: Николай Йорданов Колев АС1: Иво Николаев Колев АС2: Красимир Владимиров Миланов
4-ТИ: Тони Бонев Пандарски ДАС1: Валентин Станчев Железов ДАС2: Неделчо Танчев Гаджалов
СН: Евгени Георгиев Георгиев

Среща Бараж за участие в Първа лига
25 Май 2018 г. Петък 20:00 ч.
Витоша - Локомотив София
ГС: Никола Антонов Попов АС1: Петър Николов Джугански АС2: Георги Пламенов Тодоров
4-ТИ: Димитър Божидаров Стоилов ДАС1: Владимир Вълков Вълков ДАС2: Димитър Цолов Буров
СН: Димитър Панайотов Костов



*СК при БФС си запазва правото на ПРОМЕНИ в назначенията.

Novsport


Покажи новините за отбор

ЦСКА
Левски
Славия
Черно море
Локомотив
Ботев
Дунав
Берое
Септември
Етър
Пирин
Лудогорец
Верея
Витоша