Facebook

Моля, споделете страничката ни :)




Tweet
Берое (Стара Загора)Ботев (Пловдив)Верея (Стара Загора)Дунав (Русе)Левски (София)Локомотив (Пловдив)Локомотив (ГО)Лудогорец (Разград)Монтана (Монтана)Нефтохимик (Бургас)Пирин (Благоевград)Славия (София)ЦСКА (София)Черно море (Варна) Локомотив (София)Марек (Дупница)Черноморец (Бургас)Спартак (Варна)

Определиха рефера за ЦСКА – Лудогорец

Определиха рефера за ЦСКА – Лудогорец

Novsport

Съдийската комисия определи Ангел Ангелов за главен съдия на срещата на ЦСКА в Разград, която ще се играе в събота (20 май) от 20:00 часа на ст. "Лудогорец Арена".

Негови помощници ще бъдат Иво Колев и Димитър Русев, съобщиха от БФС.

Четвърти съдия на двубоя е Георги Тодоров, а събитията зад двете врати ще следят Георги Димитров и Стефан Павлов.

Припомняме, че в края на миналата година БФС наказа Ангел Ангеловс мотива, че той е повлиял на резултата от мача ЦСКА - Дунав 3:0.

Ето и всички съдийски назначения за XXXIV кръг на елита, първа шестица*:

20 Май 2017 г. Събота 20:00 ч.
ПФК Лудогорец 1945 АД - ПФК ЦСКА–София
ГС: Ангел Любенов Ангелов АС: Иво Николаев Колев Димитър Русенов Русев
4-ТИ: Георги Пламенов Тодоров ДАС: Георги Кънчев Димитров Стефан Демирев Павлов
СН: Мартин Живков Богдев

21 Май 2017 г. Неделя 17:30 ч.
ФК Дунав 2010 - ПФК Левски АД
ГС: Волен Валентинов Чинков АС: Петър Николов Джугански Драгомир Руменов Милев
4-ТИ: Павлин Цветанов Михайлов ДАС: Петър Кирилов Костадинов Димитър Иванов Желязков
СН: Георги Генов Нарлев

21 Май 2017 г. Неделя 20:00 ч.
ПФК Локомотив Пловдив 1926 АД - ПФК Черно море
ГС: Ангел Детелинов Баялцалиев АС: Мартин Руменов Ангелов Николай Тодоров Христов
4-ТИ: Николай Георгиев Георгиев ДАС: Валентин Георгиев Станчев Иван Георгиев Пенчев
СН: Димитър Панайотов Костов



Съдийски назначения за реваншите в плейофите:

19 Май 2017 г. Петък 20:00 ч.
ПФК Берое ЕАД - ПФК Ботев АД
ГС: Драгомир Димитров Драганов АС: Диян Христов Вълков Димо Дамянов Вълчев
4-ТИ: Александър Ангелов Атанасов ДАС: Вихрен Веселинов Манев Вангел Борисов Вангелов
СН: Илонка Миланова Джалева

20 Май 2017 г. Събота 17:30 ч.
ФК Верея - ОФК Пирин ЕООД
ГС: Владимир Вълков Вълков АС: Тони Бонев Пандарски Йордан Петров Петров
4-ТИ: Милен Дончев Арабаджиев ДАС: Георги Димитров Давидов Георги Милков Гинчев
СН: Петър Стоянов Петров

22 Май 2017 г. Понеделник 17:30 ч.
ПФК Нефтохимик 1962 АД - Монтана
ГС: Стефан Апостолов Апостолов АС: Георги Йорданов Дойнов Дениз Пиринов Соколов
4-ТИ: Илиян Петров Капарашев ДАС: Никола Антонов Попов Станислав Тошев Ставров
СН: Кольо Димитров Данев

22 Май 2017 г. Понеделник 20:00 ч.
ПФК Славия АД - ФК Локомотив Горна Оряховица
ГС: Ивайло Иванов Стоянов АС: Мирослав Максимов Иванов Велислав Христов Миленков
4-ТИ: Георги Петров Георгиев ДАС: Георги Николов Кабаков Неделчо Танчев Гаджалов
СН: Валери Николов Цветков

*СК при БФС си запазва правото на ПРОМЕНИ в назначенията.

Novsport


Покажи новините за отбор

ЦСКА
Левски
Славия
Черно море
Локомотив
Ботев
Дунав
Берое
Локомотив
Пирин
Монтана
Нефтохимик
Лудогорец
Верея