Facebook

Моля, споделете страничката ни :)




Tweet
Берое (Стара Загора)Ботев (Пловдив)Ботев (Враца)Верея (Стара Загора)Витоша (Бистрица)Дунав (Русе)Етър (Велико Търново)Левски (София)Локомотив (Пловдив)Лудогорец (Разград)Септември (София)Славия (София)ЦСКА (София)Черно море (Варна) Локомотив (София)Марек (Дупница)Черноморец (Бургас)Спартак (Варна)

ОФИЦИАЛНО: Определиха съдиите за предстоящия кръг в Първа лига

ОФИЦИАЛНО: Определиха съдиите за предстоящия кръг в Първа лига

Novsport

Съдийската комисия към БФС назначи Ивайло Стоянов за арбитър на двубоя от XXXI кръг на Първа лига между Ботев (Пловдив) и ЦСКА.

Срещата е в понеделник (29 април) от 20:00 часа във Футболен комплекс "Ботев 1912".

Асистенти на Стоянов са Мартин Венев и Драгомир Драганов, а Георги Кабаков е четвърти рефер. Кольо Данев ще изпълнява функциите на съдийски наблюдател на мача.

Двубоят между Левски и Берое в петък от 20:30 часа пък ще бъде ръководен от Стефан Апостолов.

Ето и всички съдийски наряди*:

25 Апр 2019 г. Четвъртък 17:30 ч.
ФК Витоша - ФК Верея
ГС: Владимир Вълков Вълков АС1: Румен Емилов Иванов АС2: Георги Валентинов Стамболджиев
4-ТИ: Радослав Петров Гидженов ДАС1: ДАС2:
СН: Ичко Лозев Лозев

25 Апр 2019 г. Четвъртък 20:00 ч.
ПОФК Ботев Враца - ФК Етър
ГС: Никола Антонов Попов АС1: Петър Николов Джугански АС2: Красимир Владимиров Миланов
4-ТИ: Георги Юлиянов Иванов ДАС1: ДАС2:
СН: Евгени Георгиев Георгиев

26 Апр 2019 г. Петък 16:00 ч.
ПФК Септември - ОФК Дунав 2010
ГС: Станислав Георгиев Тодоров АС1: Георги Йорданов Дойнов АС2: Павлин Цветанов Михайлов
4-ТИ: Георги Димитров Давидов ДАС1: ДАС2:
СН: Валери Николов Цветков

26 Апр 2019 г. Петък 18:15 ч.
ПФК Черно море - ПФК Лудогорец 1945
ГС: Николай Йорданов Колев АС1: Дениз Пиринов Соколов АС2: Димитър Божидаров Стоилов
4-ТИ: Валентин Станчев Железов ДАС1: ДАС2:
СН: Димитър Панайотов Костов



26 Апр 2019 г. Петък 20:30 ч.
ПФК Левски - ПФК Берое
ГС: Стефан Апостолов Апостолов АС1: Веселин Мишев Добриянов АС2: Петър Велизаров Митрев
4-ТИ: Волен Валентинов Чинков ДАС1: ДАС2:
СН: Георги Василев Йорданов

29 Апр 2019 г. Понеделник 17:30 ч.
ПФК Славия 1913 - ПФК Локомотив 1926
ГС: Петър Кирилов Костадинов АС1: Красимир Атанасов Атанасов АС2: Велислав Христов Миленков
4-ТИ: Станимир Лозанов Тренчев ДАС1: ДАС2:
СН: Кирил Петков Йорданов

29 Апр 2019 г. Понеделник 20:00 ч.
ПФК Ботев - ПФК ЦСКА-София
ГС: Ивайло Иванов Стоянов АС1: Мартин Емилов Венев АС2: Драгомир Руменов Милев
4-ТИ: Георги Николов Кабаков ДАС1: ДАС2:
СН: Кольо Димитров Данев

*СК при БФС си запазва правото на ПРОМЕНИ в назначенията.

Novsport


Покажи новините за отбор

ЦСКА
Левски
Славия
Черно море
Локомотив
Ботев
Дунав
Берое
Септември
Ботев
Етър
Лудогорец
Верея
Витоша