Facebook

Моля, споделете страничката ни :)




Tweet
Берое (Стара Загора)Ботев (Пловдив)Ботев (Враца)Верея (Стара Загора)Витоша (Бистрица)Дунав (Русе)Етър (Велико Търново)Левски (София)Локомотив (Пловдив)Лудогорец (Разград)Септември (София)Славия (София)ЦСКА (София)Черно море (Варна) Локомотив (София)Марек (Дупница)Черноморец (Бургас)Спартак (Варна)

ОФИЦИАЛНО: Определиха съдията на Славия – ЦСКА

ОФИЦИАЛНО: Определиха съдията на Славия – ЦСКА

Novsport

Съдийската комисия към БФС назначи Волен Чинков за арбитър на столичното дерби от XVII кръг на Първа лига между Славия и ЦСКА.

Срещата ще се играе на Националния стадион "Васил Левски" в неделя (2 декември) от 17:00 часа.

Помощници на Чинков ще бъдат Иво Колев и Димитър Русев, а Станимир Тренчев бе определен за четвърти рефер на срещата.

Срещата Левски – Дунав в събота от 17:30 часа бе поверена на Драгомир Драганов, а международният рефер Станислав Тодоров ще ръководи двубоя между Черно море и Етър.

Ето и всички съдийски назначения за XVII кръг на Първа лига*:

30 Ное 2018 г. Петък 17:30 ч.
ПФК Черно море - ФК Етър
ГС: Станислав Георгиев Тодоров АС1: Мартин Иванов Димитров АС2: Христо Пламенов Хаджийски
4-ТИ: Петър Кирилов Костадинов
СН: Димитър Панайотов Костов

1 Дек 2018 г. Събота 12:30 ч.
ФК Верея - ПФК Локомотив 1926
ГС: Георги Николов Кабаков АС1: Андрей Венков Николов АС2: Велислав Христов Миленков
4-ТИ: Радослав Петров Гидженов
СН: Антон Симеонов Генов

1 Дек 2018 г. Събота 15:00 ч.
ПФК Ботев - ПФК Берое
ГС: Георги Димитров Давидов АС1: Георги Йорданов Дойнов АС2: Александър Ангелов Атанасов
4-ТИ: Неделчо Танчев Гаджалов
СН: Костадин Ангелов Гергинов



1 Дек 2018 г. Събота 17:30 ч.
ПФК Левски - ОФК Дунав 2010
ГС: Драгомир Димитров Драганов АС1: Димо Дамянов Вълчев АС2: Петър Велизаров Митрев
4-ТИ: Станислав Тошев Ставров
СН: Илонка Миланова Джалева

2 Дек 2018 г. Неделя 12:30 ч.
ПОФК Ботев Враца - ПФК Септември
ГС: Никола Антонов Попов АС1: Йордан Петров Петров АС2: Николай Неделчев Чакъров
4-ТИ: Георги Кънчев Димитров
СН: Валери Николов Цветков

2 Дек 2018 г. Неделя 14:45 ч.
ПФК Лудогорец 1945 - ФК Витоша
ГС: Владимир Вълков Вълков АС1: Петър Николов Джугански АС2: Драгомир Руменов Милев
4-ТИ: Петър Георгиев Кузев
СН: Кольо Димитров Данев

2 Дек 2018 г. Неделя 17:00 ч.
ПФК Славия 1913 - ПФК ЦСКА-София
ГС: Волен Валентинов Чинков АС1: Иво Николаев Колев АС2: Димитър Русенов Русев
4-ТИ: Станимир Лозанов Тренчев
СН: Евгени Тодоров Геров

*СК при БФС си запазва правото на ПРОМЕНИ в назначенията.

Novsport


Покажи новините за отбор

ЦСКА
Левски
Славия
Черно море
Локомотив
Ботев
Дунав
Берое
Септември
Ботев
Етър
Лудогорец
Верея
Витоша