Берое (Стара Загора)Ботев (Пловдив)Верея (Стара Загора)Витоша (Бистрица)Дунав (Русе)Етър (Велико Търново)Левски (София)Локомотив (Пловдив)Лудогорец (Разград)Пирин (Благоевград)Септември (София)Славия (София)ЦСКА (София)Черно море (Варна) Локомотив (София)Марек (Дупница)Черноморец (Бургас)Спартак (Варна)

Пета поредна победа за юношите на ЦСКА

Юношите на ЦСКА до 15 години победиха Велбъжд (Кюстендил) с 5:2 в отложен двубой от VII кръг на Югозападната зона в Елитната група.

Мачът се игра на базата в Панчарево.

Армейците, водени от Христо Марашлиев, започнаха срещата по отличен начин и поведоха още във втората минута след гол на Мартин Смоленски, а в 7-та отново той удвои за тима ни. Христо Марков се разписа за 3:0 в 29-та минута и на почивката ЦСКА се оттегли с класическа преднина.

След десет минути игра през второто полувреме Велбъжд върна едно попадение, а след това гостите вкараха и второ.

В 62-та минута резултатът стана 4:2 след гол на Алпай Рамадан, а със страхотен изстрел в последната минута на добавеното време на мача Мартин Аврамов оформи крайния резултат 5:2.

Това е пета поредна победа за ЦСКА U15 и общо седма от осем мача в първенството до момента.

Следващият двубой на тима ни е в събота (14 октомври) срещу Локомотив (София). Срещата ще се играе от 11:00 часа на базата в Панчарево и ще бъде излъчена на живо по ЦСКА ТВ.