Facebook

Моля, споделете страничката ни :)




Tweet
Берое (Стара Загора)Ботев (Пловдив)Верея (Стара Загора)Витоша (Бистрица)Дунав (Русе)Етър (Велико Търново)Левски (София)Локомотив (Пловдив)Лудогорец (Разград)Пирин (Благоевград)Септември (София)Славия (София)ЦСКА (София)Черно море (Варна) Локомотив (София)Марек (Дупница)Черноморец (Бургас)Спартак (Варна)

Резултати от Лига Европа, Ботев срещу израелци във втория кръг (РЕПОРТАЖИ)

Резултати от Лига Европа, Ботев срещу израелци във втория кръг (РЕПОРТАЖИ)

Novsport

В четвъртък вечер приключи първият квалификационен кръг на Лига Европа.

От трите български представителя в надпреварата отпадна единствено Дунав, след като загуби на два пъти от Иртиш на Димитър Димитров-Херо.

Русенци отстъпиха с 0:1 в Казахстан и с 0:2 като домакини. Напред обаче продължават Левски и Ботев Пловдив.

„Канарчетата” победиха два пъти Партизани Тирана и с общ резултат 4:1 си гарантираха участие във втория кръг на квалификациите.

Съперник на Ботев там ще е Бейтар Йерусалим (Израел), отстранил с общ резултат 7:3 отбора на Вашаш Будапеща (Унгария).

Съперник на Левски пък ще е тимът на Хайдук Сплит.

Ето и всички резултати*:

АЕЛ Лимасол (Кипър) - Ст Джоузеф'с (Гибралтар) 6:0 (10:0)

Дачия Кишинев (Молдова) - Шкендия Тетово (Македония) 0:4 (0:7)

ФК Милсами (Молдова) - Фола Еш (Люксембург) 1:1 (2:3)

ФК Тирана (Албания) - Макаби Тел Авив (Израел) 0:3 (0:5)

Ордабаси Ш. (Казахстан) - Широки Брег (Босна и Херцеговина) 0:0 (0:2)

Пелистер Битоля (Македония) - Лех Познан (Полша) 0:3 (0:7)

Судува (Литва) - Шахтьор Солигорск (Беларус) 2:1 (2:1)

Елгава (Латвия) - Ференцварош (Унгария) 0:1 (0:3)

Работнички Скопие (Македония) - Тре Пене (Сан Марино) 6:0 (7:0)



Атлантас (Литва) - Кайрат Алмати (Казахстан) 1:2 (1:8)

Флора Талин (Естония) - Домжале (Словения) 2:3 (2:5)

Гандзасар Капан (Армения) - Младост Подгорица (Черна гора) 0:3 (0:4)

ХИК Хелзинки (Финландия) - Гап Конас Кей (Уелс) 3:0 (3:1)

Сейнейоки (Финландия) - КР Рейкявик (Исландия) 0:2 (0:2)

Тракай ФК (Литва) - Сейнт Джонстън (Шотландия) 1:0 (3:1)

ФК Лиепая (Латвия) - Крусейдърс (Северна Ирландия) 2:0 (3:3)

АИК Стокхолм (Швеция) - КИ Клаксвик (Фарьорски острови) 6:0 (6:0

Ботев Пловдив (БЪЛГАРИЯ) – Партизани Тирана (Албания) 1:0 (4:1)

Дунав Русе (БЪЛГАРИЯ) – Иртиш Павлодар (Казахстан) 0:2 (0:3)

Диферданж 03 (Люксембург) - Зира (Азербайджан) 1:2 (1:4)

Вадуц (Лихтенщайн) - Бала Таун (Уелс) 3:0 (5:1)

Интер Баку (Азербайджан) – ФК Младост (Сърбия) 2:0 (5:0)

Ружомберок (Словакия) - Войводина НС (Сърбия) 2:0 (3:2)

Слован Братислава (Словакия) - Пюник Ереван (Армения) 5:0 (9:1)

Торпедо Кутаиси (Грузия) - АС Тренчин (Словакия) 0:3 (1:8)

Бангор Сити (Уелс) - Лингби (Дания) 0:3 (0:4)

НСИ Рунавик (Фарьорски острови) - ФК Динамо Минск (Беларус) 0:2 (1:4)

Б36 Торсхавн (Фарьорски острови) - ФК Номме Калю (Естония) 1:2 (2:4)

ФК Прищина (Косово) - ИФК Норкьопинг (Швеция) 0:1 (0:6)

Олимпия Любляна (Словения) - ВПС Вааса (Финландия) 0:1 (0:2)

Алтах (Австрия) - Чихура Сачхере (Грузия) 1:1 (2:1)

Флориана (Малта) - Цървена звезда (Сърбия) 3:3 (3:6)

СС Фолгоре/Фалчиано (Сан Марино) - Валета (Малта) 0:1 (0:3)

НД Горица (Словения) - Ширак Гюмри (Армения) 2:2 (4:2)

Ягелония Бялисток (Полша) - Динамо Батуми (Грузия) 4:0 (5:0)

Сант Хулиа (Андора) - Скендербеу Корча (Албания) 0:5 (0:6)

Сутиеска Никшич (Черна гора) - Левски (БЪЛГАРИЯ) 0:0 (1:3)

Вашаш Будапеща (Унгария) - Бейтар Йерусалим (Израел) 0:3 (3:7)

Зета Голубовци (Черна гора) - Железничар (Босна и Херцеговина) 2:2 (2:3)

Балимена (Северна Ирландия) - Од Гренланд (Норвегия) 0:2 (0:5)

Колрейн (Северна Ирландия) - ФК Хаугесунд (Норвегия) 0:0 (0:7)

Корк Сити (Ейре) - ФК Левадия (Естония) 4:2 (6:2)

Дери Сити (Ейре) - ФК Мидтиланд (Дания) 1:4 (2:10)

Осиек (Хърватия) - УЕ Санта Колома (Андора) 4:0 (6:0)

Шамрок Роувърс (Ейре) - Стярнан (Исландия) 1:0 (2:0)

ФК Сараево (Босна и Херцеговина) - ФК Заря Балти (Молдова) 5:6 след дузпи - 2:1 (3:3)

*В скоби е общият резултат от двата мача, а репортажи от мачовете може да гледате в секция "ВИДЕО".

Novsport


Покажи новините за отбор

ЦСКА
Левски
Славия
Черно море
Локомотив
Ботев
Дунав
Берое
Септември
Етър
Пирин
Лудогорец
Верея
Витоша