Берое (Стара Загора)Ботев (Пловдив)Верея (Стара Загора)Витоша (Бистрица)Дунав (Русе)Етър (Велико Търново)Левски (София)Локомотив (Пловдив)Лудогорец (Разград)Пирин (Благоевград)Септември (София)Славия (София)ЦСКА (София)Черно море (Варна) Локомотив (София)Марек (Дупница)Черноморец (Бургас)Спартак (Варна)

Славия завърши наравно с Раднички Ниш

Отборите на Раднички Ниш и Славия завършиха наравно 2:2 в контрола, играна в сръбския град. За "белите" точни бяхаМатеус Биси в края на първото полувреме и Владислав Узунов в 75-ата минута. Българите, които бяха в изцяло експериментален състав заради деветимата отсъстващи национали, допуснаха ранен гол, но след попадението на Узунов се оказаха напред в резултата. В заключителните минути обаче Раднички стигна до равенството. През второто полувреме домакините от Ниш пропуснаха и дузпа. Неотдавна двата тима играха контрола и на бълтгарска земя, която отново завърши без победител - 0:0