Берое (Стара Загора)Ботев (Пловдив)Ботев (Враца)Верея (Стара Загора)Витоша (Бистрица)Дунав (Русе)Етър (Велико Търново)Левски (София)Локомотив (Пловдив)Лудогорец (Разград)Септември (София)Славия (София)ЦСКА (София)Черно море (Варна) Локомотив (София)Марек (Дупница)Черноморец (Бургас)Спартак (Варна)

Славия измъкна равен от участник в Лига Европа

Славия записа равенство 1:1 срещу участвалия в Лига Европа Ордобаси. Това поредната контрола на "белите" преди подновяване на шампионата.

Двата гола бяха отбелязани в заключителния четвърт час от срещата, като първо Фонтанело бе точен за символичните домакини в 75-ата минута, а две минути след това Чунчуков вкара от дузпа за крайното 1:1.