Арда (Кърджали)Берое (Стара Загора)Ботев (Пловдив)Ботев (Враца)Витоша (Бистрица)Дунав (Русе)Етър (Велико Търново)Левски (София)Локомотив (Пловдив)Лудогорец (Разград)Славия (София)Царско Село (София)ЦСКА (София)Черно море (Варна) Локомотив (София)Марек (Дупница)Черноморец (Бургас)Спартак (Варна)

Славия разгроми лидера на Югоизток

Славия се класира за осминафиналите на турнира за Купата на България, след като спечели с категоричното 4:0 гостуването си на Загорец в Нова Загора.

Носителят на трофея от по-миналия сезон се наложи над лидера в Югоизточната Трета лига с две попадения преди и след почивката.

Централният нападател на „белите“ Цветелин Чунчуков реши мача набързо, с два гола в 10-ата и 16-ата минута.

През втората част Владислав Узунов вкара трети за гостите на стадион „Загорец“ в 52-ата минута, а четвъртото попадение бе дело на младока Калоян Кръстев и падна в 81-ата.

Загорец - Славия 0:4 (0:2)
0:1 Цветелин Чунчуков (10)
0:2 Цветелин Чунчуков (16)
0:3 Владислав Узунов (52)
0:4 Калоян Кръстев (81)

СТАРТОВИ СЪСТАВИ:

Загорец: Караманов, Хардалов, Г. Георгиев, Атанасов, Д. Димитров, Янев, М. Митев, Маринов, Пл. Иванов, Яв. Иванов, Хр. Митев;

Славия: Стериакис, Попадийн, Виячки, Муньос, Велковски, Стоев, Бенгюзов, Узунов, Шоколаров, Чунчуков, Г. Иванов.