Берое (Стара Загора)Ботев (Пловдив)Ботев (Враца)Верея (Стара Загора)Витоша (Бистрица)Дунав (Русе)Етър (Велико Търново)Левски (София)Локомотив (Пловдив)Лудогорец (Разград)Септември (София)Славия (София)ЦСКА (София)Черно море (Варна) Локомотив (София)Марек (Дупница)Черноморец (Бургас)Спартак (Варна)

Славия с първа победа в Турция

Славия записа първа победа в контролите по време на лагера в Анталия. "Белите" спечелиха с 1:0 срещу Нефтчи Баку, който се намира на пето място в шампионата на Азербайджан.

Преди почивката Милчо Ангелов и Тони Иванов от добри позиции не успяха да се разпишат. Славчо Шоколаров пък получи червен.
Вратарят на "белите" Антонис Стериакис получи контузия в глезена след сблъсък с противников футболист и беше заменен принудително от опитния Георги Петков.

Голът за Славия падна в 62-ата минута и беше реализиран от Милчо Ангелов. Това е дебют за него като титуляр за Славия, а попадението му е първо с екипа на столичани.

След почивката треньорът Златомир Загорчич пусна в игра всички налични футболисти. В проверката участие не взе новото попълнение Цветелин Чунчуков.

Следващата контрола на Славия в Анталия е в неделя. Съперник на "белите" ще бъде съставът на Халадаш (Унгария).

Стартов състав на Славия: Антонис Стериакис, Славчо Шоколаров, Андреа Христов, Стефан Велков, Абуд Омар, Стефан Велев, Тони Иванов, Иван Минчев, Галин Иванов, Янис Карабельов, Милчо Ангелов