Берое (Стара Загора)Ботев (Пловдив)Ботев (Враца)Верея (Стара Загора)Витоша (Бистрица)Дунав (Русе)Етър (Велико Търново)Левски (София)Локомотив (Пловдив)Лудогорец (Разград)Септември (София)Славия (София)ЦСКА (София)Черно море (Варна) Локомотив (София)Марек (Дупница)Черноморец (Бургас)Спартак (Варна)

Созопол отстъпи пред Лудогорец II

Созопол отстъпи като домакин пред дубъла на Лудогорец с 1:2 в мач от 24-тия кръг на първенството във Втора лига.

Гостите поведоха в резултата още в 8-мата минута чрез Денислав Александров, който се възползва от неразчетено излизане на вратаря Свилен Нотев. Кристиян Пешов можеше да изравни двадесет минути по-късно, но ударът му с глава прати топката на сантиметри от левия страничен стълб. Пропуск направи и Иван Стоянов малко преди почивката.

Лудогорец II удвои аванса си в 80-ата минута, когато Нотев подари топката на Ивайло Климентов и той го прехвърли. Само три минути по-късно Пешов върна интригата с попадение за 1:2.

В добавеното време стопроцентови голови положения за домакините пропиляха Кирил Грозданов и Теодор Стефанов.