Facebook

Моля, споделете страничката ни :)




Tweet
Берое (Стара Загора)Ботев (Пловдив)Верея (Стара Загора)Дунав (Русе)Левски (София)Локомотив (Пловдив)Локомотив (ГО)Лудогорец (Разград)Монтана (Монтана)Нефтохимик (Бургас)Пирин (Благоевград)Славия (София)ЦСКА (София)Черно море (Варна) Локомотив (София)Марек (Дупница)Черноморец (Бургас)Спартак (Варна)

Стефан Апостолов с втори пореден наряд за ЦСКА – Лудогорец

Стефан Апостолов с втори пореден наряд за ЦСКА – Лудогорец

Novsport

Стефан Апостолов отново бе определен за главен съдия на срещата ЦСКА - Лудогорец, която ще се играе на 23 април (неделя) от 20:00 часа на стадион "Българска армия". Апостолов бе арбитър и на последния сблъсък между двата тима само преди три седмици.

Различни са обаче страничните рефери. Този път Апостолов ще бъде подпомаган от Димитър Стоилов и Мирослав Иванов, който на предния мач беше четвърти съдия. Този път ролята на червърти рефер е поверена на Диян Вълков. Зад вратите ще са Драгомир Драганов и Георги Иванов, който също бе част от съдийската бригада на 1 април.

Съдийски назначения XXIX кръг Първа лига*:

21 Апр 2017 г. Петък 17:30 ч.
ПФК Нефтохимик 1962 АД - ПФК Берое ЕАД
ГС: Ангел Детелинов Баялцалиев АС: Мартин Руменов Ангелов Георги Петров Георгиев
4-ТИ: Мартин Веселинов Маргаритов ДАС: Георги Николов Кабаков Мустафа Севди Шефкет
СН: Светослав Петров Славов

21 Апр 2017 г. Петък 20:00 ч.
ПФК Левски АД - ФК Дунав 2010
ГС: Станислав Георгиев Тодоров АС: Мартин Иванов Димитров Димо Дамянов Вълчев
4-ТИ: Дениз Пиринов Соколов ДАС: Георги Димитров Давидов Вихрен Веселинов Манев
СН: Мартин Живков Богдев

22 Апр 2017 г. Събота 17:30 ч.
ПФК Славия АД - ПФК Ботев АД
ГС: Петър Стефанов Доровски АС: Петър Николов Джугански Драгомир Руменов Милев
4-ТИ: Велислав Христов Миленков ДАС: Мартин Емилов Стоименов Вангел Борисов Вангелов
СН: Илонка Миланова Джалева



22 Апр 2017 г. Събота 20:00 ч.
ФК Верея - Монтана
ГС: Валентин Станчев Железов АС: Станимир Илков Илков Георги Людмилов Калудов
4-ТИ: Стефан Димитров Димитров ДАС: Георги Кънчев Димитров Йото Валентинов Гарабедов
СН: Евгени Георгиев Георгиев

23 Апр 2017 г. Неделя 17:45 ч.
ПФК Черно море - ПФК Локомотив Пловдив 1926 АД
ГС: Ангел Любенов Ангелов АС: Иво Николаев Колев Николай Георгиев Георгиев
4-ТИ: Павлин Цветанов Михайлов ДАС: Ивелин Венциславов Занев Димитър Иванов Желязков
СН: Георги Генов Нарлев

23 Апр 2017 г. Неделя 20:00 ч.
ПФК ЦСКА–София - ПФК Лудогорец 1945 АД
ГС: Стефан Апостолов Апостолов АС: Димитър Божидаров Стоилов Мирослав Максимов Иванов
4-ТИ: Диян Христов Вълков ДАС: Драгомир Димитров Драганов Георги Юлиянов Иванов
СН: Йордан Веселинов Гулев

24 Апр 2017 г. Понеделник 20:00 ч.
ОФК Пирин ЕООД - ФК Локомотив Горна Оряховица
ГС: Никола Антонов Попов АС: Георги Пламенов Тодоров Мартин Емилов Венев
4-ТИ: Борислав Николаев Колев ДАС: Владимир Вълков Вълков Рюстем Джемил Карагарен
СН: Антон Симеонов Генов

*СК при БФС си запазва правото на ПРОМЕНИ в назначенията.

Novsport


Покажи новините за отбор

ЦСКА
Левски
Славия
Черно море
Локомотив
Ботев
Дунав
Берое
Локомотив
Пирин
Монтана
Нефтохимик
Лудогорец
Верея