Facebook

Моля, споделете страничката ни :)




Tweet
Берое (Стара Загора)Ботев (Пловдив)Верея (Стара Загора)Дунав (Русе)Левски (София)Локомотив (Пловдив)Локомотив (ГО)Лудогорец (Разград)Монтана (Монтана)Нефтохимик (Бургас)Пирин (Благоевград)Славия (София)ЦСКА (София)Черно море (Варна) Локомотив (София)Марек (Дупница)Черноморец (Бургас)Спартак (Варна)

Стефан Апостолов ще свири Левски – Лудогорец, Сватбата на „Армията” за мача с Локо (Пд)

Стефан Апостолов ще свири Левски – Лудогорец, Сватбата на „Армията” за мача с Локо (Пд)

Novsport

Стефан Апостолов получи наряд за дербито от XXXIII кръг на Първа лига между шампиона Лудогорец и Левски.

Разградчани гостуват на „Герена” във вторник от 20:00 часа, а синът на кмета на Симитли ще е арбитър за първи път от мача ЦСКА – Лудогорец.

Срещата на „Армията” завърши с успех 2:0 на гостите, а домакините протестираха заради засади при двете попадения на „орлите”.

Сега Апостолов отново ще свири двубой на разградчани, докато неговият колега Ивайло Стоянов ще ръководи дуела ЦСКА – Локомотив (Пловдив).

Съдийската комисия на Българския футболен съюз оповести нарядите за предстоящите мачове от първата шестица и от плейофите за Лига Европа.

Съдийски назначения XXXIII кръг, Първа шестица:

16 Май 2017 г. Вторник 20:00 ч.
ПФК Левски АД - ПФК Лудогорец 1945 АД
ГС: Стефан Апостолов Апостолов АС: Георги Пламенов Тодоров Велислав Христов Миленков
4-ТИ: Дениз Пиринов Соколов ДАС: Владимир Вълков Вълков Георги Юлиянов Иванов
СН: Йордан Динков Сталев

17 Май 2017 г. Сряда 17:30 ч.
ПФК Черно море - ФК Дунав 2010
ГС: Станислав Георгиев Тодоров АС: Мартин Иванов Димитров Станимир Илков Илков
4-ТИ: Николай Тодоров Христов ДАС: Стефан Демирев Павлов Димитър Иванов Желязков
СН: Георги Генов Нарлев



17 Май 2017 г. Сряда 20:00 ч.
ПФК ЦСКА–София - ПФК Локомотив Пловдив 1926 АД
ГС: Ивайло Иванов Стоянов АС: Георги Йорданов Дойнов Мирослав Максимов Иванов
4-ТИ: Павлин Цветанов Михайлов ДАС: Ангел Детелинов Баялцалиев Румен Красимиров Христов
СН: Евгени Тодоров Геров

Съдийски назначения XXXIII кръг, плейофи, първи срещи:

15 Май 2017 г. Понеделник 20:00 ч.
ПФК Ботев АД - ПФК Берое ЕАД
ГС: Ангел Любенов Ангелов АС: Петър Николов Джугански Николай Георгиев Георгиев
4-ТИ: Мартин Руменов Ангелов ДАС: Петър Стефанов Доровски Валентин Георгиев Станчев
СН: Георги Крумов Виделов

16 Май 2017 г. Вторник 17:30 ч.
ОФК Пирин ЕООД - ФК Верея
ГС: Станислав Тошев Ставров АС: Илиян Петров Капарашев Даниел Милков Ников
4-ТИ: Димитър Божидаров Стоилов ДАС: Волен Валентинов Чинков Станимир Лозанов Тренчев
СН: Антон Симеонов Генов

18 Май 2017 г. Четвъртък 17:30 ч.
Монтана - ПФК Нефтохимик 1962 АД
ГС: Георги Николов Кабаков АС: Мартин Веселинов Маргаритов Георги Людмилов Калудов
4-ТИ: Тони Бонев Пандарски ДАС: Георги Димитров Давидов Георги Милков Гинчев
СН: Петър Стоянов Петров

18 Май 2017 г. Четвъртък 19:45 ч.
ФК Локомотив Горна Оряховица - ПФК Славия АД
ГС: Никола Антонов Попов АС: Иво Николаев Колев Мартин Емилов Венев
4-ТИ: Димитър Русенов Русев ДАС: Драгомир Димитров Драганов Петър Кирилов Костадинов
СН: Кирил Манолов Лозанов

СК при БФС си запазва правото на ПРОМЕНИ в назначенията!

Novsport


Покажи новините за отбор

ЦСКА
Левски
Славия
Черно море
Локомотив
Ботев
Дунав
Берое
Локомотив
Пирин
Монтана
Нефтохимик
Лудогорец
Верея