Facebook

Моля, споделете страничката ни :)




Tweet
Берое (Стара Загора)Ботев (Пловдив)Верея (Стара Загора)Витоша (Бистрица)Дунав (Русе)Етър (Велико Търново)Левски (София)Локомотив (Пловдив)Лудогорец (Разград)Пирин (Благоевград)Септември (София)Славия (София)ЦСКА (София)Черно море (Варна) Локомотив (София)Марек (Дупница)Черноморец (Бургас)Спартак (Варна)

СТК утвърди програмата за три кръга от плейофите, Левски - ЦСКА на 29 април от 17.00 часа

СТК утвърди програмата за три кръга от плейофите, Левски - ЦСКА на 29 април от 17.00 часа

Novsport

Спортно-техническата комисия утвърди предложената програма на Първа професионална лига от 28/2 кръг до 30/4 -ти кръг, както следва:









Април


28/2 кръг
Първа шестица





13.04/четвъртък/


Локомотив Пд


-


ЦСКА –София


19.30


Диема спорт




14.04/петък/


Лудогорец


-


Левски


20.00


Диема спорт




15.04/събота/


Дунав


-


Черно море


16.30


Диема спорт




Група А




14.04/петък/


Ботев Пд


-


Верея


15.30


Диема спорт




15.04/събота/


Монтана


-


Славия


14.15


Диема спорт






Група Б




13.04/четвъртък/


Локомотив ГО


-


Нефтохимик Бс


17.00


Диема спорт




14.04/петък/


Берое


-


Пирин


18.00


Диема







Купа България 1/2 финали




18.04/вторник/


Лудогорец


-


Литекс


19.00


Диема спорт




19.04/сряда/


Верея


-


Ботев Пд


19.00


Диема спорт 2






29/3 кръг
Първа шестица




21.04/петък/


Левски


-


Дунав


20.00


Диема спорт




23.04 /неделя/


Черно море


-


Локомотив Пд


17.45


Диема




23.04 /неделя/


ЦСКА –София


-


Лудогорец


20.00


Диема спорт 2





Група А




22.04/събота/


Славия


-


Ботев Пд


17.30


Диема спорт




22.04/събота/


Верея


-


Монтана


20.00


Диема спорт





Група Б




21.04/петък/


Нефтохимик Бс


-


Берое


17.30


Диема спорт




24.04/понеделник/


Пирин


-


Локомотив ГО


20.00


Диема спорт







Купа България 1/2 финали реванши




26.04/сряда/


Ботев Пд


-


Верея


18.00


Диема спорт 2




27.04/четвъртък/


Литекс


-


Лудогорец


18.00


Диема спорт







30/4 кръг
Първа шестица





28.04 /петък/


Дунав


-


Локомотив Пд


17.30


Диема спорт




29.04 /събота/


Левски


-


ЦСКА –София


17.00


Диема спорт




01.05/понеделник/


Лудогорец


-


Черно море


20.00


Диема спорт





Група А




30.04/неделя/


Монтана


-


Ботев Пд


17.45


Диема




01.05/понеделник/


Славия


-


Верея


17.30


Диема спорт





Група Б




28.04 /петък/


Нефтохимик Бс


-


Пирин


20.00


Диема спорт




29.04 /събота/


Локомотив ГО


-


Берое


20.00


Диема спорт







Приема предложената програма на Втора професионална лига от 24 - ти до 26 -ти кръг, както следва:


Април
ХXIVкръг 17.00 часа




14.04/петък/


Царско село 2015


-


Оборище Пан













Созопол


-


Спартак Пл













ЦСКА -София 2


-


Поморие













Несебър


-


Левски Карлово













Ботев Гълъбово


-


Локомотив 1929 Сф













Ботев Вр


-


Етър ВТ










15.04 /събота/


Лудогорец 2


-


Банско


14.00







17.04 /понеделник/


Витоша Бистрица


-


Септември Сф


15.30


Диема спорт





ХXVкръг 17.00 часа




22.04 /събота/


Етър ВТ


-


Ботев Гълъбово













Поморие


-


Витоша Бистрица













Спартак Пл


-


Царско село 2015













Оборище Пан


-


Несебър













Левски Карлово


-


Банско










24.04/понеделник/


Септември Сф


-


Созопол


17.30


Диема спорт







Ботев Вр


-


Лудогорец 2













Локомотив 1929 Сф


-


ЦСКА -София 2











ХXVІ кръг 17.00 часа




30.04 /неделя/


Банско


-


Оборище Пан













Несебър


-


Спартак Пл













Царско село 2015


-


Септември Сф













Витоша Бистрица


-


Локомотив 1929 Сф













ЦСКА -София 2


-


Етър ВТ













Ботев Гълъбово


-


Ботев Вр













Созопол


-


Поморие


18.00







02.05/вторник/


Лудогорец 2


-


Левски Карлово











БФС си запазва правото на промени в програмата

Програмите на Първа и Втора професионална футболна лига са съгласувани с БПФЛ и Футбол Про Медиа.


Лудогорец 2 до края на първенството на Втора лига ще играе домакинските си срещи на Спортен комплекс „Гнездо на орли“ - град Разград.


Секретар СТК: /Н.Михайлов/

Novsport


Покажи новините за отбор

ЦСКА
Левски
Славия
Черно море
Локомотив
Ботев
Дунав
Берое
Септември
Етър
Пирин
Лудогорец
Верея
Витоша