Берое (Стара Загора)Ботев (Пловдив)Верея (Стара Загора)Витоша (Бистрица)Дунав (Русе)Етър (Велико Търново)Левски (София)Локомотив (Пловдив)Лудогорец (Разград)Пирин (Благоевград)Септември (София)Славия (София)ЦСКА (София)Черно море (Варна) Локомотив (София)Марек (Дупница)Черноморец (Бургас)Спартак (Варна)

Струмска слава би Локо Пд в контрола с 5 гола

Представителният тим на Локомотив загуби втората си проверка по време на лагера в Говедарци, съобщиха от лагера на пловдивчани.

След победата над Рилски спортист (Самоков) с 3:0 в сряда, днес "черно-белите" отстъпиха на Струмска слава (Радомир) с 2:3. Срещата се игра днес от 14:00 на високопланинската база на Локомотив в Говедарци.

През първата част двата отбора не успяха да си отбележат гол и се оттеглиха на почивка при резултат 0:0. В началото на втората част Струмска слава успя да поведе с 0:2.

Влезлият като резерва Серджо Телес успя да намали резултата за 1:2.

Футболистите на Струмска слава възстановиха преднината си в 80-та минута за 1:3, а в самия край на двубоя Димитър Везалов оформи крайното 2:3, след като засече топката с глава след корнер.

Локомотив започна в състав: Мори Диау, Марк Бедиме, Ивайло Марков, Пламен Николов, Пламен Крумов, Ванчо Траянов, Янко Ангелов, Симеон Райков, Веселин Марчев, Дани Кики, Дино Мартинович